Zamknij

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczeni. Ukrywali to przed fanami? [FOTO]

24.08.2020 11:43
Wojciechowska i Kossakowski potwierdzili zaręczyny
fot. Piotr Molecki/East News

Martyna Wojciechowska potwierdziła oficjalnie, że jest zaręczona z Przemysławem Kossakowskim. Okazuje się jednak, że znana para podróżników ukrywała swoje zaręczyny przed fanami i to przez długi czas. Kiedy podjęli tę ważną decyzję?

Martyna Wojciechowska to bez wątpienia najpopularniejsza polska podróżniczka, która swoją pasję połączyła z talentem dziennikarskim i reporterskim. Popularność przyniosły jej programy "TVN Turbo" i "Big Brother", jednak to dopiero seria "Kobieta na krańcu świata" zrobiła z niej ogólnopolską gwiazdę. Dziennikarka, pisarka, podróżniczka, działaczka społeczna, himalaistka  - dla wielu kobiet Martyna jest wzorem silnej, niezależnej kobiety łączącej empatię, siłę charakteru, odwagę i zawodowy profesjonalizm. Jednak nie tylko w pracy zawodowej Wojciechowska może mówić o sukcesie i szczęściu.

Historia związków Martyny była burzliwa. Dziennikarka była pięciokrotnie zaręczona, a jej związek z Jerzym Błaszczakiem, ojcem jej córki Marii, zakończył się tragiczną śmiercią mężczyzny spowodowaną chorobą nowotworową. Wojciechowska odnalazła miłość w ramionach mężczyzny dzielącego z nią podróżniczą pasję. Gwiazda TVN od 2018 roku spotyka się z Przemkiem Kossakowskim, znanym między innymi z programu "Inicjacja" czy "Wtajemniczenie". Zakochanym układało się świetnie, w mediach pojawiły się nawet plotki o ich ukrywanych przed mediami zaręczynach. Para postanowiła rozwiać wątpliwości.

 Martyna Wojciechowska pokazała zaręczynowy pierścionek. To przypadek? [FOTO]

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczeni. Ukrywali prawdę przed mediami?

Domysły fanów okazały się słuszne. Martyna Wojciechowska oficjalnie potwierdziła zaręczyny w Przemkiem Kossakowskim. Co więcej, w opublikowanym na Instagramie poście zdradziła, że para jest zaręczona od początku 2019 roku. Zakochani nie chcieli jednak dzielić się tak ważnym i intymnym wydarzeniem zbyt szybko.

- Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne (...) Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić (...) Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi. Oficjalnie potwierdzamy to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy - czytamy w poście.

Pod wpisem Martyny zaroiło się od komentarzy. Fani zasypali narzeczonych gratulacjami, wielu gratulowało im rozsądnej decyzji o przeżyciu tej ważnej chwili bez udziału mediów.

- Gratulacje! To wspaniała wiadomość! Wszystkiego najlepszego i by Wasza wspólna podróż przez życie była tak samo interesująca jak te wszystkie wyprawy dookoła świata - napisała jedna z fanek.

My także gratulujemy zakochanym ważnej życiowej decyzji i życzymy wszystkiego najlepszego.