Zamknij

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski myślą o ślubie

Redakcja
31.10.2018 14:34
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
fot. Piotr Molecki/East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są razem od kilku miesięcy. Jak widać, związek kwitnie, bo pojawiają się informacje, że para nie wyklucza ślubu.

Podróżniczka Martyna Wojciechowska wyznała kiedyś, że była zaręczona aż pięciokrotnie, a dwa razy uciekła sprzed ołtarza. Teraz związana jest z Przemysławem Kossakowskim i choć związek trwa krótko, to jednak wiele wskazuje na to, że układa się w nim bardzo dobrze. Na tyle dobrze, że podróżniczka nie wyklucza ślubu. Przyznała to w rozmowie z "Faktem".

Wojciechowska i Kossakowski pobiorą się?

W serwisie pojawiły się informacje od znajomej pary. Wynika z nich, że Martyna i Przemek coraz częściej poruszają temat ślubu.

"Co prawda nie było jeszcze oświadczyn, ale poruszają ten temat w codziennych rozmowach. Uważają, że jak dwoje ludzi jest w sobie zakochanych, to w sposób naturalny powinni zdecydować się na ślub" - mówi informator tabloidu.

Martyna Wojciechowska została poproszona o komentarz w tej sprawie. "Nie wykluczam" odparła krótko.

Widać więc, że coś jest na rzeczy. Z drugiej jednak strony trudno oczekiwać, że dwoje ludzi, którzy tworzą parę, definitywnie odrzucają myśl o związku małżeńskim, nawet jeśli nie są zbyt do takiego pomysłu przekonani. A na tym etapie związku pary podróżników rzeczywiście nie ma o czym przesądzać.

RadioZET.pl/SA