Zamknij

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub! Pokazali zdjęcie [FOTO]

16.10.2020 20:57
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski
fot. Piotr Molecki/East News

Martyna Wojciechowska wyszła za mąż. Przemysław Kossakowski potwierdził ślub, publikując zdjęcie na Instagramie. Gwiazdor TTV i podróżniczka z programu "Kobiety na krańcu świata" pokazali obrączki i obwieścili, że są już małżeństwem. 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub. Podróżniczka znana z programu "Kobiety na krańcu świata" powiedziała "tak" survivalowcowi prowadzącemu programy w TTV. Wspaniałą wiadomość przekazał na Instagramie Przemysław Kossakowski. Dziennikarz opublikował zdjęcie, na którym razem z Maryną Wojciechowską dumnie eksponują obrączki. 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą od 2018 roku. Długo nie chcieli potwierdzić związku, aż w końcu zdecydowali się ujawnić w mediach. Bywali razem na imprezach i od czasu do czasu pojawiali się razem na Instagramie. Fani gorączkowo wypatrywali u podróżniczki pierścionka zaręczynowego, a nawet spekulowali o sekretnym ślubie. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczyli się na początku 2019 roku, ale poinformowali o tym dopiero niedawno. 

Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód. Gwiazda TVN pokazała nagranie [WIDEO]

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub 

Przemysła Kossakowski potwierdził ślub z Martyną Wojciechowską na Instagramie. Gwiazdor TTV zamieścił wspólnie zdjęcie ze świeżo upieczoną żoną i wyznał:

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze. 

Brzmi to zdumiewająco, bowiem Martyna Wojciechowska pięciokrotnie zrywała zaręczyny i dwa razy odwoływała ślub w ostatniej chwili. Jej partnerami byli m.in. przedsiębiorca Leszek Czarnecki i płetwonurek Jerzy Błaszczyk, z którym ma córkę Marysię. Ten ostatni zmarł 2016 roku w wyniku choroby nowotworowej.

Nowożeńcom serdecznie gratulujemy! 

Przemysław Kossakowski opowiedział o dramatycznej przeszłości. Był biedny i bez pracy