Zamknij

Martyna Wojciechowska nie ścięła włosów. Jej nowa fryzura to peruka

Judyta Wanicka
25.09.2019 10:18
Martyna Wojciechowska
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EASTNEWS

Martyna Wojciechowska zaskoczyła wszystkich radykalną zmianą fryzury. Gwiazda programu „Kobieta na krańcu świata” pokazała się w obciętych na krótko włosach. Gdy wokół zdjęcia zrobiła się afera, podróżniczka postanowiła wyjawić prawdę. Okazuje się, że przeszła metamorfozę na potrzeby nowego odcinka swojego programu.

Martyna Wojciechowska jednak nie ścięła włosów. Fani, którym nie spodobała się nowa fryzura podróżniczki, mogą odetchnąć z ulgą. Gwiazda programu „Kobieta na krańcu świata” zdementowała informacje, które dzień wcześniej wywołały prawdziwą burzę na Instagramie. Okazuje się, że krótka fryzura Martyny Wojciechowskiej była peruką, którą podróżniczka przymierzyła w nowym odcinku swojego programu.

Martyna Wojciechowska jednak nie ścięła włosów

Gdy dzień na Instagramie pojawiło się zdjęcie Martyny Wojciechowskiej w krótkiej fryzurze, fani podróżniczki przecierali oczy ze zdumienia. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci delikatnie sugerowali gwieździe, że obcinając włosy, popełniła wielki błąd. Żartowano, że Martyna Wojciechowska cofnęła się do wyglądu sprzed kilkunastu lat, gdy prowadziła pierwszą edycję „Big Brothera”. Niestety dzisiaj trudno uznać to za komplement.

Burza wokół metamorfozy zaskoczyła samą Martynę Wojciechowską. Podróżniczka zamieściła kolejne zdjęcie w peruce, tym razem w długich brązowych włosach z grzywką, i wyjaśniła fanom cel swojej przemiany. Okazuje się, że była to stylizacja związana z tematem nowego odcinka programu „Kobiety na krańcu świata”, w którym gwiazda odwiedziła salon peruk w Jerozolimie.

AFERA! Od rana telefon się urywa. Nie sądziłam, że temat mojej fryzury może być aż tak ważny! Uspokoję wszystkich zainteresowanych, to stylizacja na potrzeby kolejnego odcinka programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA! Ultraortodoksyjne Żydówki zasłaniają włosy na co dzień i robią to tak sprytnie, że trudno się tego domyślić. Nie używają chust, tylko chowają je pod PERUKAMI, które wyglądają bardziej niż naturalnie! Sklepy perukarskie w Izraelu cieszą się więc dużą popularnością – wyjaśniła podróżniczka.

Na dowód tego, że z jej starą fryzurą jest wszystko porządku, dodała inne zdjęcia z planu. Podróżniczka pojawia się na nich w jeszcze dwóch innych perukach. Odcinek programu „Kobieta na krańcu świata” zrealizowany w Izraelu będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę o godzinie 11.00 na antenie TVN.

Zagłosuj

Podoba ci się Martyna Wojciechowska w krótkich włosach?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw