Zamknij

Martyna Wojciechowska krytykuje koleżanki z branży. „Atak klonów”

Redakcja
17.12.2018 14:41
Martyna Wojciechowska krytykuje koleżanki z branży. „Atak klonów”
fot. Instagram:@martyna.world

Martyna Wojciechowska nieraz podkreślała, że za źródło kobiecej urody uważa osobowość i wewnętrzne szczęście. W wywiadzie mocno skrytykowała trend, za którym podąża część jej koleżanek z branży. Chodzi o korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej.

Dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska jest uwielbiana przez rzesze fanów, a dla wielu kobiet stanowi wręcz wzór do naśladowania. Przebojowa, ciekawa świata i otwarta na pomoc innym, wzbudza szacunek widzów oraz kolegów i koleżanek z branży. Niedawno zdecydowała się na adopcję kolejnego dziecka. Martyna unika również skandali i branżowych przepychanek z innymi celebrytami. Ostatnio najgłośniej komentuje się jej związek z Przemysławem Kossakowskim. Jednak niedawny wywiad, jakiego podróżniczka udzieliła serwisowi „Plejada”, może nie spodobać się części jej koleżanek z show-biznesu.

Wojciechowska
fot. Instagram:@martyna.world

Martyna Wojciechowska krytykuje operacje plastyczne

Choć Martyna z reguły unika wypowiedzi na temat kolegów i koleżanek z branży, w wywiadzie nie ukrywała, że nie podoba jej się ogólnie panujący trend dotyczący wyglądu gwiazd. Chodzi tu o korzystanie z operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej. Zdaniem Wojciechowskiej piękno kobiety powinno wynikać z jej szczęścia, a ingerowanie w swoje ciało nie jest dobrym rozwiązaniem i zabija indywidualność.

– Mam wrażenie, że w naszym show-biznesie powoli przeżywamy „atak klonów”. Niektóre moje koleżanki po fachu trudno już poznać. Wiele jest do siebie tak podobnych, że się muszę długo zastanowić, jak ma na imię, bo nie jestem przekonana, czy to na pewno ona, bo te duże usta, ostrzyknięte policzki...

Jednocześnie Martyna przyznała, że sama stara się dbać o siebie. Stawia jednak na naturalne metody utrzymania urody. A przede wszystkim na zachowanie pogody ducha.

– Każda kobieta, która jest szczęśliwa, wygląda jak miliony dolarów. Chciałabym pozostać sobą, w ramach zdrowego rozsądku: dobrze się odżywiam, stosuję dobre kosmetyki, czasem nakładam maseczki na twarz.

Trzeba przyznać, że metoda Wojciechowskiej wydaje się doskonała, dziennikarka wygląda bowiem świetnie.

ZOBACZ TEŻ: Martyna Wojciechowska adoptowała kolejne dziecko

M Wojciechowska
fot. Instagram:@martyna.world

RadioZET.pl/msn.com/MF