Zamknij

Martyna Wojciechowska na wakacjach z Kossakowskim. "Będzie fajnie, mówili" [FOTO]

27.07.2020 18:47
Martyna Wojciechowska i Kossakowski na wspólnych wakacjach
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Martyna Wojciechowska pochwaliła się wakacyjnym zdjęciem z Paryża. Fotografia, na której towarzyszy jej ukochany Przemek Kossakowski, rozbawiła internautów. Jak widać, zakochani bawią się świetnie i nie brakuje im poczucia humoru.

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek i celebrytek, której daleko jednak do wizerunku typowej gwiazdy telewizji. 45-latka zyskała ogromną popularność jako podróżniczka i pisarka, która dzieli się relacjami ze swoich egzotycznych wojaży z rzeszą fanów. Karierę w telewizji rozpoczynała od współpracy z TVN Turno, widzowie pokochali ją jako prowadzącą "Big Brothera", ale to podróżnicza seria "Kobieta na krańcu świata" przyniosła jej największą sławę. Dla wielu kobiet odważna i zaangażowana społecznie Martyna to wzór do naśladowania. Łączy pasję do podróży z działalnością charytatywną, jednocześnie będąc niezwykle otwartą i sympatyczną.

Od 2018 roku Wojciechowska może także mówić o spełnieniu w życiu osobistym. Po nieudanych związkach i śmierci ojca ukochanej córki Marii, Jerzego Błaszczaka, podróżniczka odnalazła szczęście w ramionach Przemysława Kossakowskiego. Łączy ich pasja do podróżowania i odkrywania nowych doznać. Para zaczęła się spotykać w 2018 roku, a dwa lata później zdecydowała się na zaręczyny. Po zniesieniu części obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa postanowili wspólnie wyruszyć w podróż, tym razem do Paryża.

 Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa: "Mała Martyna, wtedy jeszcze Marta" [FOTO]

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na zabawnym zdjęciu z wakacji

W poniedziałek 27 lipca Martyna Wojciechowska postanowiła opublikować kolejne zdjęcie z wycieczki do Francji. Tym razem pozuje z ukochanym Kossakowskim w wyjątkowo zabawnych okolicznościach. Podróżnicy pozują na grafikach, gdzie pokazują swoje twarze na zabawnych obrazkach. Martyna przekornie podpisała zdjęcie z urlopu.

- Rodzinny wyjazd, mówili. Będzie fajnie, mówili… A jak się zaczął Wasz poniedziałek? - napisała.

Internauci nie kryli rozbawienia i chętnie komentowali zabawne fotografie. Nie zabrakło głosów, że Martyna i Przemysław wyglądają na doskonale dobraną parę, która wyraźnie cieszy się wspólnym czasem.

- Jesteście cudowną parą. Obydwoje zasługujecie na szczęście.

- Nie ma jak dawka dobrego humoru od poniedziałku. Super pozytywnie zakręceni ludzie, to lubię.

- Jesteście tacy pozytywni, wspaniali. Miło się na Was patrzy - prześcigali się w komplementach fani.