Zamknij

Martyna Wojciechowska na zdjęciu z dzieciństwa. "Mój pierwszy dzień w przedszkolu" [FOTO]

01.09.2020 18:17
Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Martyna Wojciechowska podzieliła się z fanami nietypowym zdjęciem. Podróżniczka pokazała, jak wyglądała w dzieciństwie, gdy pierwszy raz szła do przedszkola. Przy okazji złożyła życzenia uczniom rozpoczynającym właśnie kolejny rok edukacji.

Martyna Wojciechowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w szczególności na Instagramie. Podróżniczka dba o dobre relacje ze swoimi obserwatorami, dlatego dzieli się z nimi własnymi przemyśleniami, kulisami pracy, zainteresowaniami i fragmentami życia prywatnego. Często komentuje bieżące sprawy, którymi żyje cała Polska. Na początku września postanowiła złożyć życzenia wszystkim uczniom, którzy właśnie rozpoczynają kolejny rok szkolny.

Do wpisu na Instagramie dołączyła stare zdjęcie z rodzinnej kolekcji. Widzimy na nim, jak młoda Martyna (wtedy jeszcze Marta) szykuje się, aby wyruszyć do przedszkola. Podróżniczka znana z programu "Kobieta na krańcu świata" podzieliła się nietypową historią, która ją wtedy spotkała. Okazuje się, że była dość "niepokornym" dzieckiem, co niosło za sobą przykre konsekwencje.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska poprowadzi "Dzień dobry TVN"? Zaskakujące słowa podczas ramówki

Martyna Wojciechowska na zdjęciu z dzieciństwa [FOTO]

Martyna Wojciechowska wspomina, że już w pierwszych tygodniach przedszkola została wyrzucona z placówki. Gwiazda nie potrafiła dostosować się do rytmu innych dzieci z jej grupy.

- #BACKTOSCHOOL Tak wyglądał mój dumny wymarsz z domu na pierwszy dzień w przedszkolu. Niedługo później zostałam z niego… wyrzucona. A w zasadzie poproszono Rodziców, żeby mnie już nie przyprowadzali, bo się „nie asymiluję”. Faktycznie, nie potrafiłam robić wszystkiego na gwizdek: jeść, spać, bawić się. Jak widać, moja niepokorna natura ujawniła się dość wcześnie - napisała żartobliwie Martyna Wojciechowska.

Podróżniczka ma nadzieję, że w obecnym trudnym czasie pandemii COVID-19 dzieci wciąż będą mogły czerpać wiele nauki i przyjemności z czasu spędzonego w szkole.

- A naszym Dzieciom w tych trudnych czasach pandemii życzę samych wspaniałych dni w szkole, nowych przyjaźni i kreatywnych nauczycieli, którzy rozbudzą w najmłodszych ciekawość świata, chęć do nauki, otwartość i tolerancję. M. - zakończyła gwiazda TVN.

Podoba wam się zdjęcie Martyny Wojciechowskiej z dzieciństwa?