Zamknij

Martyna Wojciechowska odpowiada hejterom. Zdobyła się na dosadny komentarz

21.09.2021 10:39
Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki// Reporter/ Eeast News

Martyna Wojciechowska jest jedną z gwiazd, która ma dystans do swojego wyglądu, a także do komentarzy internautów. Ostatnio w dość żartobliwy sposób odpowiedziała tym, którzy skrytykowali jej wygląd.

Martyna Wojciechowska jest jedną z gwiazd, która ma zdrowy dystans do swojego wyglądu. Gwiazda zachwyca naturalnością i nie próbuje na siłę wyglądać perfekcyjnie. Choć podróżniczka chwalona jest za swoje osiągnięcia, dostaje się jej za wygląd. Ostatnio zdradziła, jakie komentarze zdarza się jej czytać od fanów. Na Instagramie opublikowała post, w którym odniosła się do komentarzy hejterów. W żartobliwych słowach zdradziła, jak im odpowiada na zaczepki.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska przerwała milczenie. Pierwszy raz komentuje rozstanie: "Smutek nie mija"

Martyna Wojciechowska odpowiada hejterom. Zdobyła się na dosadny komentarz

"ALE GRUBA DUPA” - piszą o mnie niektórzy internauci. A ja odpowiadam: TO ZALEŻY NA KTÓRYM KRAŃCU ŚWIATA!" - pisze w żartobliwych słowach Wojciechowska i dodaje:

"Przez całe swoje zawodowe życie starałam się być postrzegana przez to, co robię, a nie jak wyglądam. A mimo wszystko i tak zdarza się, że to mój wygląd, a zwłaszcza waga, są komentowane pod moimi postami. Łatwo można wpaść w pułapkę oglądania siebie w oczach innych i próbowania dostosowywania swojego wyglądu do ich oczekiwań" - napisała Martyna.

W dalszej części wpisu podróżniczka podkreśliła, że w różnych częściach świata obowiązują bardzo różne kanony piękna.

"Podróże na krańce świata nauczyły mnie, że nie ma czegoś takiego jak uniwersalne piękno. Że ta moja wielka dupa, o której tyle czytam uszczypliwych komentarzy, wcale nie uchodzi za taką wielką w innych miejscach świata. Ta perspektywa pozwoliła mi nabrać dystansu i zrozumieć, że piękno to pojęcie bardzo względne. To my przede wszystkim powinnyśmy się czuć dobrze ze sobą. Tylko tyle i AŻ TYLE. Cały czas nad tym pracuję i Was też do tego zachęcam" - podsumowała Wojciechowska.

Przy okazji Wojciechowska poleciła też rozmowę z Olą Żebrowską, którą w ostatnim czasie zaprosiła do wywiadu. Ukochana Michała Żebrowskiego również słynie z naturalności. Na swoim instagramowym kanale pisze o macierzyństwie bez lukru i pokazuje ujęcia, którym daleko do doskonałości.