Zamknij

Martyna Wojciechowska opowiedziała o związku z Przemysławem Kossakowskim. Padły ciepłe słowa

Sylwia Wamej
16.12.2019 14:48
Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki// Reporter/ East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od ponad roku są szczęśliwą parą. Dziennikarka, choć rzadko opowiada o swojej miłości, tym razem zrobiła wyjątek. Zdradziła też, dlaczego rok 2019 jest najszczęśliwszy w jej życiu.

Martyna Wojciechowska opowiedziała o związku z Przemysławem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od roku tworzą zgraną parę. Dziennikarka opowiedziała ostatnio w wywiadzie dla "Party" m.in. o swoim związku. Padły ciepłe słowa w stronę jej partnera.

"To jest mężczyzna, który nie jest zaborczy i nie zajmuje się swoim własnym ego. Wspiera mnie i rozumie, nawet kiedy znikam z naszego życia, żeby zrealizować kolejne szalone cele - - Nie sądziłam, że wilczyca alfa samotnie przemierzająca świat ze swoim szczenięciem kiedyś trafi na takiego partnera" - wyznała szczerze Wojciechowska.

Martyna dodała też, że dzięki partnerowi, inaczej spojrzała na temat związku. "W doświadczeniach, które miałam do tej pory, związek był czymś, co wiązało się dla mnie z ogromnym kompromisem. A ja teraz czuję się bardziej wolna niż kiedykolwiek i to daje mi skrzydła" - powiedziała autorka programu "Kobieta na krańcu świata".

Martyna Wojciechowska założyła Fundację UNAWEZA

Martyna Wojciechowska zdradziła też, dlaczego mijający 2019 rok należał do udanych. Martyna Wojciechowska założyła Fundację UNAWEZA, wspierającą kobiety na całym świecie. Dziennikarka pomaga również dzieciom z ablinizmem i jak tylko może wspiera adoptowaną córkę - Kabulę.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Party.pl/SW