Zamknij

Martyna Wojciechowska pochwaliła się ślubną suknią. Pasuje do niej? [FOTO]

19.10.2020 09:44
Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski od kilku dni są małżeństwem. Wieścią o tym pochwalił się pan młody, pokazując zdjęcie z obrączkami. Teraz "swoją" fotkę pokazała Martyna i pochwaliła się suknią ślubną. Wygląda w niej zjawiskowo.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaskoczyli swoim ślubem, choć plotkowano o tym już od pewnego czasu. Ani podróżniczka, ani gwiazdor TTV nie potwierdzali i nie zaprzeczali. Wreszcie na początku października Wojciechowska została sfotografowana w drodze do salonu sukien ślubnych. I oto efekt prac projektantów możemy już zobaczyć w pełnej okazałości. Na zdjęciu ślubnym, które wcześniej pokazał Kossakowski, widać tylko górę kreacji. Teraz "swoją" fotką pochwaliła się Martyna i zaprezentowała cąłą suknię.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska na zdjęciu ze swoich pierwszych urodzin. To dla niej ważny moment

Martyna Wojciechowska pochwaliła się suknią ślubną

Na niedawnym zdjęciu podróżniczki, które pokazała na Instagramie, widać świeżo upieczonych małżonków, spacerujących po polanie. W oddali widać jesienny las - aura w sam raz jak na ślub dwóch osób o oryginalnych osobowościach. Uwagę jednak przykuwa suknia Wojciechowskiej. To projekt, który świetnie do gwiazdy pasuje i podkreśla jej sylwetkę. Biała, o prostym kroju, z wyraźnym pasem, naznaczającym pas. Bez zbędnych dodatków. Jej główną ozdobę stanowi głęboki dekolt oraz długi welon.

Do swojego zdjęcia podróżniczka dołączyła krótki komentarz, w którym również potwierdza ślub: "Tak. Powiedzieliśmy sobie TAK".

Internauci pospieszyli z gratulacjami i najlepszymi życzeniami.

"To zdecydowanie jest wiadomość tygodnia. Życzę Wam takich spojrzeń już na zawsze", "Idealna miłość jest taka, jak Wy".

Gratką dla fanów pary są kolejne zdjęcia, które na swoim profilu zamieściła fotografka Marta Wojtal, która miała zaszczyt uwiecznić szczęśliwy moment małżonków.

RadioZET.pl/AS