Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Martyna Wojciechowska pokazała gołe piersi [18+]

30.10.2018 12:48

Martyna Wojciechowska cieszy się wśród swoich fanów dużą sympatią, a jej programy przyciągają wielu widzów. Na swoim Instagramie podróżniczka przypomniała odcinek, podczas którego cała została wysmarowana barwnym mazidłem. Uwadze fanów nie uszedł jeden szczegół.

Martyna Wojciechowska fot. screen Instagram/Martyna Wojciechowska

Na Instagramie Martyna Wojciechowska pokazała jeden z odcinków swojego programu podróżniczego, w którym zaprezentowała swoją przemianę w kobietę z plemienia Himba z Namibii. Cała została pokryta silnie barwiącym specyfikiem. Jak przyznała na niedawnych podróżniczych targach w Warszawie, farbę domywała przez dwa tygodnie, ale najtrudniej było kolor usunąć z pępka, uszu i z włosów.

„Postanowiłam sprawdzić, jak to jest przeistoczyć się w Himba, jakie to jest uczucie być pokrytym całym zjełczałym masłem z ochrą” – informuje podróżniczka, a członkowie plemienia smarują ją wspomnianym specyfikiem, dzięki któremu jej ciało staje się czerwone. W pewnym momencie kobiety zaczynają smarować także gołe piersi Wojciechowskiej.

„Wszyscy panowie chcieli to zobaczyć. Cała wioska się zeszła” – komentuje swoją metamorfozę Wojciechowska. Jej odsłonięty na moment biust nie uszedł uwadze internautów.

„Gdzie jest stanik? Szalona jesteś... Ale dzięki Tobie możemy zobaczyć tak wiele”, „Jaka beka! Ale rzeczywiście ile facetów od razu się zleciało”, „A biustu zazdroszczę!”, „Piękne piersi” – komentują internauci. Ale, co najważniejsze, komentujący zauważają, że Wojciechowska jak zwykle pokazała, że ma do siebie ogromny dystans – i za to właśnie ją najbardziej cenią.

RadioZET.pl/SA

Oceń