Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Martyna Wojciechowska pokazała nowy tatuaż

14.08.2018 11:29

Martyna Wojciechowska jest prawdziwą fanką tatuaży. Teraz postanowiła zrobić na ciele kolejny obrazek. Po kilku wcześniejszych zapowiedziach zdecydowała się pochwalić rezultatem. Jak Wam się podoba?

Martyna Wojciechowska fot. Instagram

Już kilka dni temu Martyna Wojciechowska pokazała na Instagramie zdjęcia z prac nad kolejnym tatuażem. „Moje tatuaże to moja historia. Nowa właśnie się pisze... Długo zwlekałam z tą decyzją bo to nowy etap życia, nowa definicja wolności” – napisała przy pierwszym zdjęciu. Potem zaprezentowała fotkę, na której widać jednak było tylko skrawek obrazka, więc fani rozpoczęli zgadywankę. Jedni typowali kwiat lotosu, inni góry, jeszcze inni wilczą watahę.

I trzeba przyznać, że ten ostatni typ, choć nietrafny, to jednak był najbliżej rzeczywistości. Ostatecznie okazało się, że Wojciechowska „wydziarała” głowę wilka.

„WOLNOŚĆ i RODZINA to dla mnie najważniejsze wartości w życiu. Ten wzór musiał pojawić się na moim ciele. WILK jest symbolem SIŁY, WOLNOŚCI, LOJALNOŚCI i troski o WATAHĘ. Wilk to także wytrwałość i niezłomność. OD TERAZ NA ZAWSZE ZE MNĄ. To jeszcze nie koniec niespodzianek” – napisała Martyna.

Nowy tatuaż Martyny Wojciechowskiej

Fani są zachwyceni i oczywiście nie kryją tego w komentarzach. Nas jednak bardziej zastanawia enigmatyczny komentarz Wojciechowskiej: „To jeszcze nie koniec niespodzianek”. W kontekście rodziny i jej kwitnącego związku z Przemysławem Kossakowskim taka zapowiedź robi się bardzo ciekawa...

RadioZET.pl/SA

Oceń