Zamknij

Martyna Wojciechowska pokazała zaręczynowy pierścionek. To przypadek? [FOTO]

29.07.2020 13:30
Martyna Wojciechowska pokazała pierścionek zaręczynowy
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Martyna Wojciechowska do tej pory nie chwaliła się zaręczynowym pierścionkiem od Przemka Kossakowskiego. Wygląda na to, że podróżniczka pokazała błyskotkę zupełnym przypadkiem, na z pozoru niewinnym zdjęciu z wakacji.

Martyna Wojciechowska z powodzeniem łączy pasję do podróżowania i zaangażowanie w sprawy społeczne i akcje charytatywne z karierą w medialnym show-biznesie. Jedna z czołowych polskich osobowości telewizyjnych niezmiennie wzbudza podziw swoimi osiągnięciami. Wiele kobiet zazdrości Martynie takich osiągnięć, jak zdobycie "Korony Ziemii", udziału w Rajdzie Dakar i odwiedzenia wielu niesamowitych miejsc. Dziennikarka i podróżniczka nie zapomina o potrzebujących, bierze aktywny udział w zbiórkach pieniędzy dla potrzebujących z całego świata, adoptowała także cierpiącą na albinizm Kabulę.

Wojciechowska w ostatnich latach nie narzeka także na szczęście w życiu prywatnym. Pasja do podróży zbliżyła gwiazdę TVN i Przemysława Kossakowskiego znanego z takich programów jak "Kossakowski. Inicjacja" czy "Down the Road. Zespół w trasie". Para spotyka się od 2018 roku i uznawana jest za jeden z najlepiej układających się związków w krajowym show-biznesie. Zakochani nie zwykli dzielić się każdym szczegółem z życia prywatnego, jednak w czerwcu 2020 roku Martyna zrobiła wyjątek i potwierdziła, że zaręczyła się z Kossakowskim. Do tej pory nie chwaliła się jednak pierścionkiem zaręczynowym.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa: "Mała Martyna, wtedy jeszcze Marta" [FOTO]

Martyna Wojciechowska przypadkiem pokazała pierścionek zaręczynowy?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wybrali się na urlop do Francji. W sieci podróżniczka publikuje zdjęcia z wyjazdu. Para postanowiła w zabawny sposób nawiązać do zabawnego trendu zapoczątkowanego przez Dawida Wolińskiego. Chodzi o selfie robione w windzie. Martyna opublikowała stosowne zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Uwagę fanów przykuł z pozoru nieistotny szczegół. Na palcu Wojciechowskiej widać pierścionek, zdaniem wielu internautów zaręczynowy. Wojciechowska do tej pory unikała pokazywania dłoni, wielbiciele podróżniczki nie mają wątpliwości, że przez nieuwagę pokazała prezent, który otrzymała od ukochanego z okazji oświadczyn.

Myślicie, że na palcu Martyny rzeczywiście widać zaręczynowy pierścionek?