Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Martyna Wojciechowska pokazała rodziców. Do kogo bardziej podobna?

15.10.2018 14:37
xxx zet

Martyna Wojciechowska cieszy się z rocznicy ślubu swoich rodziców. Są już 45 lat razem. Podróżniczka pokazała ich wspólne zdjęcie. Do kogo jest bardziej podobna?

Martyna Wojciechowska fot. Instagram

Martyna Wojciechowska podzieliła się w sieci wyjątkowym zdjęciem, na którym pozuje razem ze swoimi rodzicami. Powodem do takiej wspólnej fotki na jej Instagramie jest 45. rocznica ślubu jej rodziców: Joanny i Stanisława Wojciechowskich.

„Moi kochani Rodzicie obchodzą dzisiaj 45. rocznicę ślubu. Dokładnie 13. października 1973 r. powiedzieli: TAK” – napisała podróżniczka i złożyła państwu Wojciechowskim najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowała za ich obecność.

Martyna Wojciechowska składa rodzicom życzenia

„Mamo, Tato dziękuję Wam, że jestem! Zawsze miałam Wasze wsparcie i mogłam rozwijać swoje PASJE, nawet te najbardziej szalone. Tacy rodzice to prawdziwy skarb! Jesteście moją Inspiracją” – dodała.

1

Od internautów bardzo szybko posypały się gratulacje, słowa uznania i kolejne ciepłe życzenia.

„Piękna para i piękna rocznica! Zdrowia, szczęścia, pasji, wytrwałości i miłości na kolejne wspólne lata” – komentuje jedna z internautek. Niektórzy zaczęli się zastanawiać, do kogo Wojciechowska jest bardziej podobna. „Urodę odziedziczyła Pani po mamie” – pisze internautka. Ktoś inny zauważa, że trudno rozpoznać. Naszym zdaniem Martyna ma więcej cech taty.

Przyłączamy się do życzeń!

RadioZET.pl/SA

Oceń