Zamknij

Martyna Wojciechowska pokazała rodziców. Do kogo bardziej podobna?

Redakcja
15.10.2018 14:37
Martyna Wojciechowska
fot. Instagram

Martyna Wojciechowska cieszy się z rocznicy ślubu swoich rodziców. Są już 45 lat razem. Podróżniczka pokazała ich wspólne zdjęcie. Do kogo jest bardziej podobna?

Martyna Wojciechowska podzieliła się w sieci wyjątkowym zdjęciem, na którym pozuje razem ze swoimi rodzicami. Powodem do takiej wspólnej fotki na jej Instagramie jest 45. rocznica ślubu jej rodziców: Joanny i Stanisława Wojciechowskich.

„Moi kochani Rodzicie obchodzą dzisiaj 45. rocznicę ślubu. Dokładnie 13. października 1973 r. powiedzieli: TAK” – napisała podróżniczka i złożyła państwu Wojciechowskim najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowała za ich obecność.

Martyna Wojciechowska składa rodzicom życzenia

„Mamo, Tato dziękuję Wam, że jestem! Zawsze miałam Wasze wsparcie i mogłam rozwijać swoje PASJE, nawet te najbardziej szalone. Tacy rodzice to prawdziwy skarb! Jesteście moją Inspiracją” – dodała.

1

Od internautów bardzo szybko posypały się gratulacje, słowa uznania i kolejne ciepłe życzenia.

„Piękna para i piękna rocznica! Zdrowia, szczęścia, pasji, wytrwałości i miłości na kolejne wspólne lata” – komentuje jedna z internautek. Niektórzy zaczęli się zastanawiać, do kogo Wojciechowska jest bardziej podobna. „Urodę odziedziczyła Pani po mamie” – pisze internautka. Ktoś inny zauważa, że trudno rozpoznać. Naszym zdaniem Martyna ma więcej cech taty.

Przyłączamy się do życzeń!

RadioZET.pl/SA