Zamknij

Martyna Wojciechowska pokazała romantyczne zdjęcie z Przemkiem Kossakowskim. "Wyjątkowa para"

Sylwia Wamej
15.04.2020 10:09
Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski tworzą zgraną i kochającą się parę. Gwiazda TVN opublikowała ostatnio romantyczne zdjęcie z ukochanym. Złożyła mu też piękne życzenia z okazji 48. urodzin.

Martyna Wojciechowska pokazała romantyczne zdjęcie z Przemkiem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski tworzą szczęśliwą parę. Zakochani, choć nie zasypują mediów społecznościowych romantycznymi zdjęciami, również nie unikają pokazywania publicznych czułości. Martyna Wojciechowska pokazała ostatnio romantyczne zdjęcie z Przemkiem Kossakowskim, a powodem były jego 48. urodziny.

"Pewien wyjątkowy mężczyzna obchodzi dzisiaj 48. urodziny... Wszystkiego najlepszego, Kochanie!" - napisała podróżniczka. Do życzeń dołączyli się oczywiście fani, którzy kibicują parze. "Wyjątkowa para, wspaniali ludzie", "super dobrana para, uwielbiam was", "uwielbiam na was patrzeć. Kipi z was dobra energia" - pisali fani.

Martyna Wojciechowska o związku z Przemkiem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska w rozmowie z programem "Uwaga. Kulisy sławy" przyznała, że Przemek Kossakowski intrygował ją na długo przed tym, gdy go poznała. Wszystko za sprawą podróżniczych wyzwań.

"Robił tematy, które mnie interesowały. Niektórych mu nawet zazdrościłam, że chciałabym tam pojechać. Nie ukrywam, że mnie interesował" - wyznała gwiazda. Martyna Wojciechowska podzieliła się też receptą na udany związek. Jak się okazuje, obydwoje mają w nim dużo wolności.

"Mamy bardzo dużo autonomii w tym związku. Dużo swoich rzeczy i nie wtrącamy się sobie wzajemnie, myślę, że też to wyważenie właściwych proporcji, dzięki, temu jesteśmy szczęśliwi" -wyznała Martyna Wojciechowska.

Zagłosuj

Lubisz podróżować?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW