Zamknij

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa: "Mała Martyna, wtedy jeszcze Marta" [FOTO]

Sylwia Wamej
01.06.2020 12:18
Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa: "Mała Martyna, wtedy jeszcze Marta"
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Martyna Wojciechowska z okazji Dnia Dziecka opublikowała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Czarno-biała fotografia Martyny, wtedy jeszcze Marty zachwyciła obserwatorów dziennikarki.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa [FOTO]

Martyna Wojciechowska śladem innych gwiazd opublikowała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Z okazji Dnia Dziecka Martyna pokazała czarno-białą fotografię, z czasów gdy miała kilka lat. "DZIEŃ DZIECKA i mała Martyna, wtedy jeszcze Marta" - napisała gwiazda TVN.  Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy ze strony fanów.

Martyna Wojciechowska jakiś czas temu pisała, że jej prawdziwe imię to Marta. Od dziecka wszyscy na nią mówili Martyna i tak już zostało. "W dokumentach figuruję jako Marta Eliza Wojciechowska, ale od dziecka wszyscy mówili na mnie Martyna. Do tego stopnia się to przyjęło, że nauczyciele wpisali imię Martyna na świadectwie maturalnym i… trzeba było je ponownie drukować." - mówiła w jednym z wywiadów.

Martyna Wojciechowska naprawdę ma na imię Marta. Zdradziła, dlaczego używa imienia Martyna

Jak dodała dziennikarka, imię Martyna bardziej pasuje do jej osobowości. "Myślę, że imię zawiera pewną energię, determinując to, kim jesteśmy w życiu. Po latach dowiedziałam się, że Marta pochodzi z języka aramejskiego i oznacza piastunkę ogniska domowego, a Martyna pochodzi z łaciny i odnosi się do boga wojny. To drugie imię chyba po prostu lepiej oddaje mój charakter" - wyznała.

Prywatnie Martyna Wojciechowska jest mamą 12-letniej Marysi, więc 1 czerwca celebruje ze swoją latoroślą.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów: