Zamknij

Martyna Wojciechowska poprowadzi "Dzień dobry TVN"? Zaskakujące słowa podczas ramówki

26.08.2020 15:21
Martyna Wojciechowska Przemek Kossakowski
fot. Piotr Molecki/East News

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski poprowadzili jesienną ramówkę TVN 2020. Ich pierwszy wspólny występ przed kamerą był pełen niespodzianek. Widzów zainteresowały szczególnie słowa Edwarda Miszczaka o zmianach w "Dzień dobry TVN".

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaliczyli właśnie swój "pierwszy raz" przed kamerami. Para, która niedawno ogłosiła swoje zaręczyny, poprowadziła jesienną ramówkę TVN. W ciągu najbliższych miesięcy widzów czeka sporo niespodzianek. Miłośnicy serialów doczekają się kontynuacji losów Chyłki oraz długo wyczekiwanego drugiego sezonu "BrzydUli". Zmiany nastąpią także w programie śniadaniowym stacji.

W ostatnim czasie z "Dzień dobry TVN" odeszli między innymi Piotr Kraśko oraz jego ekranowa partnerka, Kinga Rusin. W internecie pojawiają się kolejne spekulacje na temat tego, kto może zastąpić kultową parę prowadzących. Większość plotek mówiła, że mogłaby to być Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka jednak nie potwierdziła tych informacji. Teraz temat nowych prowadzących podgrzał sam dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak.

Zobacz także:  BrzydUla: nowa twarz w serialu. Kto dołączył do obsady?

Jesienna ramówka TVN 2020: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski poprowadzą "Dzień dobry TVN"?

Edward Miszczak zdradził, że widzów "Dzień dobry TVN" czekają spore zmiany. W tym momencie kamera skierowana była wprost na Martynę Wojciechowską i Przemka Kossakowskiego.

- Chciałem powiedzieć o wszelkich zmianach z "Dzień Dobry TVN". Jest teraz polowanie na nową parę (...) Testy trwają, dzisiaj też mamy jeden z testów - powiedział Miszczak.

Myślicie, że była to sugestia, iż właśnie Martyna i Przemek zostaną nowymi twarzami "Dzień dobry TVN"? Do tej pory podróżnicy skupiali się na tworzeniu własnych formatów. Myślicie, że sprawdziliby się w programie śniadaniowym?