Zamknij

Martyna Wojciechowska spędziła Święta z Kossakowskim. Pokazała rodzinne zdjęcia

Patrycja Chudolińska
27.12.2019 15:16
Martyna Wojciechowska
fot. Instagram/martyna.world

Martyna Wojciechowska pochwaliła się zdjęciami z rodzinnej Wigilii. Choć podróżniczka stara się chronić swoją prywatność i rzadko pokazuje bliskich, tym razem postanowiła zrobić wyjątek.

Martyna Wojciechowska spędziła święta z Przemkiem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska na swoim profilu na Instagramie często dzieli się kulisami pracy. Rzadko jednak pokazuje swoich bliskich, nie zdradza również wszystkich szczegółów swojego życia prywatnego. Tym razem gwiazda postanowiła zrobić wyjątek. W mediach społecznościowych pokazała, jak spędziła Święta Bożego Narodzenia z córką, rodzicami, a także partnerem Przemkiem Kossakowskim.

- WSZYSCY, KTÓRYCH KOCHAM. Mikołajka Marysia dla każdego przygotowała samodzielnie zrobione prezenty! Dla mnie... SÓL DO KĄPIELI NA STRES! Z olejkami eterycznymi, żebym się relaksowała i bardziej o siebie dbała - napisała pod zdjęciami Wojciechowska.

Okazuje się, że 11-letnia Marysia przygotowała również prezenty dla innych członków rodziny. Córka podróżniczki jest utalentowana plastycznie, dlatego stworzyła m.in. wyjątkowe kartki świąteczne.

Martyna Wojciechowska pokazała rodzinę

Fani Martyny Wojciechowskiej są zachwyceni tak ciepłymi, rodzinnymi fotografiami. W komentarzach wyrazili swoje opinie.

- Jaka uśmiechnięta Mikołajkowa!

- A na zdjęciach widać emocje nie do opisania!

- Własnoręcznie robione prezenty są cudowne. Wesołych świąt.

- Kochana Marysia! Nie ma nic piękniejszego. Rodzinka w komplecie.

Na jednym ze zdjęć widzimy, jak Marysia przytula się do nowego partnera swojej mamy. Widać, że ona i Przemek Kossakowski bardzo dobrze się dogadują.

RadioZET.pl/PCh