Zamknij

Martyna Wojciechowska topless. Pokazała zdjęcie z odważnej sesji

Patrycja Chudolińska
30.10.2020 17:19
Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie najnowszej okładki magazynu "Viva". Podróżniczka zapozowała do fotografii bez stanika. Podzieliła się także odważnym przesłaniem dla kobiet.

Martyna Wojciechowska jest jedną z tych polskich gwiazd, które nie ukrywały oburzenia wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. W czwartek 22 października TK orzekł, iż aborcja z powodu ciężkich i nieuleczalnych wad płodu jest niezgodna z Konstytucją RP. Gwiazda "Kobiety na krańcu świata" od kilku dni stara się wspierać protestujących. Teraz zaprosiła fanów do przeczytania wywiadu, który, choć został przeprowadzony przed protestami kobiet, idealnie wpasowuje się w obecną sytuację.

- Sesja i wywiad do magazynu "VIVA!" powstały, zanim Polskę zalała fala protestów, ale teraz materiał ten JEST TYM BARDZIEJ AKTUALNY I NA CZASIE. Odkąd pamiętam, mężczyźni próbowali objaśniać mi świat. Mówili, jak żyć, co mi wolno, a czego nie wypada. Żartowali i dokuczali, że się biorę za tzw. męskie zajęcia, bo przecież: "Co baba może o tym wiedzieć?!"- mówili. DOŚĆ! JESTEM WYSTARCZAJĄCA! Każda z nas jest! Wystarczająco piękna, mądra, inteligentna, jest wystarczająco dobrą mamą! I wiemy, co jest dla nas dobre, prawda? - napisała pod opublikowaną okładką Martyna Wojciechowska.

Zobacz także: Justyna Żyła wsparła Strajk Kobiet. Zalała ją fala hejtu: "Pani też będzie demolowała kościoły?"

Martyna Wojciechowska topless na okładce "VIVA!"

Martyna Wojciechowska zdecydowała się na odważną sesję topless. Dziennikarka pozowała do zdjęcia bardzo kobieco i z ogromną pewnością siebie. Internauci są zachwyceni zdjęciem Wojciechowskiej. W komentarzach możemy przeczytać niemal same komplementy w kierunku gwiazdy.

- Pani Martyno, uwielbiam Panią!

- Piękna! Ideał kobiety - pasja, wolność, niezależność, miłość.

- Podziwiam panią od dawna, uwielbiam programy i książki. Teraz mam jeszcze więcej dobrych myśli na Pani temat Pani Martyno. Inspiracja!

- Jesteś wspaniała!

Martyna Wojciechowska od wielu lat działa na rzecz kobiet na całym świecie. W programie "Kobieta na krańcu świata" przedstawia historie tych, które na codzień zmagają się z ogromnymi przeciwnościami losu, walczą o swoją wolność, wychowują dzieci, dbają o ognisko domowe.