Zamknij

Martyna Wojciechowska w basenie. "Tradycyjnie zamieszczam zdjęcie nago"

07.08.2020 14:01
Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Martyna Wojciechowska zainteresowała internautów swoim ostatnim zdjęciem. Podróżniczka zapozowała w basenie odsłaniając gołe ramiona oraz dekolt. Fotografię opatrzyła zabawnym podpisem.

Martyna Wojciechowska to najpopularniejsza polska podróżniczka. Od lat tworzy program "Kobieta na krańcu świata", który cieszy się sporą oglądalnością i sympatią widzów. Dziennikarka cieszy się również zainteresowaniem internautów - jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,7 mln osób. Fani z uwagą śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych oraz komentują nowe zdjęcia.

Ostatnia fotografia opublikowana przez Martynę Wojciechowską szczególnie przykuła ich uwagę. Podróżniczka pokazała zdjęcie, na którym pozuje w basenie. Gwiazda cieszy się słońcem, odsłaniając goły dekolt oraz ramiona. Choć część osób mogłaby podejrzewać, że Martyna pływa w basenie całkiem nago, ona sama szybko rozwiała takie wątpliwości. W opisie żartobliwie zaznaczyła, by internauci nie doszukiwali się sensacji.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa: "Mała Martyna, wtedy jeszcze Marta" [FOTO]

Martyna Wojciechowska odpoczywa w basenie [FOTO]

- Tradycyjnie zamieszczam ZDJĘCIE Z WAKACJI NAGO. (Swoją drogą to ciekawe, że niektóre portale nie słyszały o kostiumach kąpielowych bez ramiączek) - napisała żartobliwie w opisie pod zdjęciem.

Obserwatorom Martyny bardzo spodobała się fotografia oraz jej humorystyczny podpis. W komentarzach zwrócili uwagę na to, że, nawet gdyby postanowiła kąpać się nago, nie byłoby to nic kontrowersyjnego.

- A nawet jeśli nago, to co? Uwolnić cycki!

- A nawet jakby faktycznie była sama nagość? Pani ciało, Pani decyzja.

- Nago, ale z klasą.

- Przecież świetnie wyglądasz, więc nawet gdybyś była nago, to co im do tego? Niech sami się wstydzą swojej głupoty, a nago we własnym gronie nikt nie zabroni - komentują fani.

A wy co myślicie?