Zamknij

Martyna Wojciechowska walczy z fałszywą reklamą. „Nie brałam udziału w kampanii”

Redakcja
26.07.2018 10:56
Martyna Wojciechowska
fot. Instagram

Martyna Wojciechowska ostrzega internautów przed środkiem odchudzającym, którego reklamy, wykorzystujące jej wizerunek, znów pojawiają się w sieci. Podróżniczka zapewnia, że nie brała udziału w tego typu reklamie i nie wierzy w jakiekolwiek cudowne preparaty odchudzające.

Na swoim Instagramie Martyna Wojciechowska apeluje do fanów, by pod żadnym pozorem nie zażywali „reklamowanego” przez nią środka. Sprawa miała swój początek jeszcze w ubiegłym roku, jednak znów przybrała na sile. Internautki zaczęły pisać do Wojciechowskiej, że znowu w sieci pojawiła się fałszywa kampania wykorzystująca jej podobiznę.

„NIE MA, NIE BYŁO i NIGDY NIE BĘDZIE cudownego środka na odchudzanie!!! Od kilku dni dostaję od Was niepokojące wiadomości o tym, że w sieci znowu pojawiły się reklamy z moim udziałem, w których polecam specyfik Choco Lite. Stanowczo to DEMENTUJĘ! Nie stosuję tego środka, a firma go produkująca BEZPRAWNIE wykorzystuje mój wizerunek i przytacza moje rzekome wypowiedzi. Sprawą zajmuje się Policja. NIE KUPUJCIE TEGO PRODUKTU! Nie znam jego składu a źródła jego pochodzenia i dystrybucji są co najmniej podejrzane. Możecie mocno zaszkodzić swojemu zdrowiu! JEDYNĄ SKUTECZNĄ metodą na odchudzanie jest ZBILANSOWANA DIETA i RUCH” – apeluje podróżniczka i dziękuje fanom za pomoc.

„Bardzo dziękuję Wam za czujność i blokowanie tych reklam. Podajcie dalej i nie dajcie się oszukać!” – napisała.

Fani w komentarzach potwierdzają, że reklama pojawiała się ostatnio bardzo często, a niektórzy przyznają, że nawet dzwoniono do nich, by wcisnąć im cudowny preparat na odchudzanie. Co ciekawe, jedna z internautek zauważa, że widziała reklamę tego samego produktu, tylko z Małgorzatą Rozenek.

RadioZET.pl/SA