Martyna Wojciechowska walczy z fałszywą reklamą. „Nie brałam udziału w kampanii”

26.07.2018 10:56

Martyna Wojciechowska ostrzega internautów przed środkiem odchudzającym, którego reklamy, wykorzystujące jej wizerunek, znów pojawiają się w sieci. Podróżniczka zapewnia, że nie brała udziału w tego typu reklamie i nie wierzy w jakiekolwiek cudowne preparaty odchudzające.

Martyna Wojciechowska fot. Instagram

Na swoim Instagramie Martyna Wojciechowska apeluje do fanów, by pod żadnym pozorem nie zażywali „reklamowanego” przez nią środka. Sprawa miała swój początek jeszcze w ubiegłym roku, jednak znów przybrała na sile. Internautki zaczęły pisać do Wojciechowskiej, że znowu w sieci pojawiła się fałszywa kampania wykorzystująca jej podobiznę.

„NIE MA, NIE BYŁO i NIGDY NIE BĘDZIE cudownego środka na odchudzanie!!! Od kilku dni dostaję od Was niepokojące wiadomości o tym, że w sieci znowu pojawiły się reklamy z moim udziałem, w których polecam specyfik Choco Lite. Stanowczo to DEMENTUJĘ! Nie stosuję tego środka, a firma go produkująca BEZPRAWNIE wykorzystuje mój wizerunek i przytacza moje rzekome wypowiedzi. Sprawą zajmuje się Policja. NIE KUPUJCIE TEGO PRODUKTU! Nie znam jego składu a źródła jego pochodzenia i dystrybucji są co najmniej podejrzane. Możecie mocno zaszkodzić swojemu zdrowiu! JEDYNĄ SKUTECZNĄ metodą na odchudzanie jest ZBILANSOWANA DIETA i RUCH” – apeluje podróżniczka i dziękuje fanom za pomoc.

„Bardzo dziękuję Wam za czujność i blokowanie tych reklam. Podajcie dalej i nie dajcie się oszukać!” – napisała.

Fani w komentarzach potwierdzają, że reklama pojawiała się ostatnio bardzo często, a niektórzy przyznają, że nawet dzwoniono do nich, by wcisnąć im cudowny preparat na odchudzanie. Co ciekawe, jedna z internautek zauważa, że widziała reklamę tego samego produktu, tylko z Małgorzatą Rozenek.

RadioZET.pl/SA

Oceń