Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Adamski
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Martyna Wojciechowska wspomina ciężkie chwile. "Przeszłam operacje ratujące życie, chemioterapię"

20.04.2020 11:54

Martyna Wojciechowska znana jest jako jedna z najodważniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Podróżniczka podzieliła się trudnymi wspomnieniami z dzieciństwa. Okazuje się, że wiele lat temu przeszła operacje ratujące życie.

Martyna Wojciechowska fot. Instagram/@martyna.world

Martyna Wojciechowska to jedna z najodważniejszych polskich gwiazd. W programie "Kobieta na krańcu świata" nie boi się mierzyć z wyzwaniami, które są dla niej trudne zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Dziennikarka jest dla wielu osób inspiracją do tego, by czerpać z życia jak najwięcej. Okazuje się, że siły i wytrzymałości nauczyła się już w dzieciństwie. W najnowszym wpisie na Instagramie przyznaje, że poważnie chorowała.

- Połowę dzieciństwa spędziłam w szpitalach, gdzieś od czwartej klasy szkoły podstawowej chorowałam, mam wrażenie, że non stop. Przeszłam ciężkie operacje ratujące życie, chemioterapię, po drodze miałam inne poważne schorzenia: mononukleozę, zapalenie opon mózgowych. No i kilka wypadków na motocyklach, niestety - zdradziła gwiazda we wpisie na Instagramie.

Martyna Wojciechowska wspomina trudne chwile z dzieciństwa

Martyna Wojciechowska często podkreśla, że trudne doświadczenia ją ukształtowały. Ogromnym wsparciem w najgorszych chwilach byli dla niej najbliżsi, w szczególności rodzice.

- Mogę śmiało powiedzieć, że dostarczyłam moim rodzicom wielu trosk. Ale chociaż bardzo wcześnie i ja, i oni przekonaliśmy się, jak kruche jest życie, nie ograniczyli mi wolności, możliwości doświadczania. Nie stali się nadopiekuńczy. Mamo, Tato, wiecie, że jesteście najlepsi na świecie? - zakończyła poruszający wpis.

Martyna zawsze mogła liczyć na wsparcie mamy i taty, którzy nie podcinali jej skrzydeł. Teraz stara się w podobnym duchu wychowywać swoją córkę. 12-letnia Marysia ma wiele pasji i zainteresowań, a mama pomaga jej spełniać każdy założony cel. Myślicie, że pójdzie w ślady znanej podróżniczki?

RadioZET.pl/PCh

Oceń