Zamknij

Martyna Wojciechowska wspomina ciężkie chwile. "Przeszłam operacje ratujące życie, chemioterapię"

Patrycja Chudolińska
20.04.2020 11:54
Martyna Wojciechowska
fot. Instagram/@martyna.world

Martyna Wojciechowska znana jest jako jedna z najodważniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Podróżniczka podzieliła się trudnymi wspomnieniami z dzieciństwa. Okazuje się, że wiele lat temu przeszła operacje ratujące życie.

Martyna Wojciechowska to jedna z najodważniejszych polskich gwiazd. W programie "Kobieta na krańcu świata" nie boi się mierzyć z wyzwaniami, które są dla niej trudne zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Dziennikarka jest dla wielu osób inspiracją do tego, by czerpać z życia jak najwięcej. Okazuje się, że siły i wytrzymałości nauczyła się już w dzieciństwie. W najnowszym wpisie na Instagramie przyznaje, że poważnie chorowała.

- Połowę dzieciństwa spędziłam w szpitalach, gdzieś od czwartej klasy szkoły podstawowej chorowałam, mam wrażenie, że non stop. Przeszłam ciężkie operacje ratujące życie, chemioterapię, po drodze miałam inne poważne schorzenia: mononukleozę, zapalenie opon mózgowych. No i kilka wypadków na motocyklach, niestety - zdradziła gwiazda we wpisie na Instagramie.

Martyna Wojciechowska wspomina trudne chwile z dzieciństwa

Martyna Wojciechowska często podkreśla, że trudne doświadczenia ją ukształtowały. Ogromnym wsparciem w najgorszych chwilach byli dla niej najbliżsi, w szczególności rodzice.

- Mogę śmiało powiedzieć, że dostarczyłam moim rodzicom wielu trosk. Ale chociaż bardzo wcześnie i ja, i oni przekonaliśmy się, jak kruche jest życie, nie ograniczyli mi wolności, możliwości doświadczania. Nie stali się nadopiekuńczy. Mamo, Tato, wiecie, że jesteście najlepsi na świecie? - zakończyła poruszający wpis.

Martyna zawsze mogła liczyć na wsparcie mamy i taty, którzy nie podcinali jej skrzydeł. Teraz stara się w podobnym duchu wychowywać swoją córkę. 12-letnia Marysia ma wiele pasji i zainteresowań, a mama pomaga jej spełniać każdy założony cel. Myślicie, że pójdzie w ślady znanej podróżniczki?

RadioZET.pl/PCh