Zamknij

Martyna Wojciechowska wyprowadzi się z Warszawy? Gwiazda zdradziła, gdzie planuje zamieszkać

03.08.2021 11:48
Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Martyna Wojciechowska planuje wyprowadzkę z Warszawy? Podróżniczka zdradziła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że w przyszłości planuje zamieszkać z dala od miasta, za to bliżej natury. Jakie jest jej wymarzone miejsce?

Martyna Wojciechowska ma za sobą bardzo trudny czas. Po trzech miesiącach małżeństwo podróżniczki i Przemka Kossakowskiego rozpadło się. Gwiazda nie ukrywa, że ostatnie miesiące dla niej i jej córki Marysi nie są łatwe. W jednym z najnowszych wpisów na Facebooku Martyna podkreśliła, że w przyszłości planuje wyprowadzkę z Warszawy. Jak się okazuje, stolica nie jest jej miejscem na ziemi. Podróżniczka zdradziła, jakie są jej wymarzone miejsca do zamieszkania.

Martyna Wojciechowska wyprowadzi się z Warszawy? Gwiazda zdradziła, gdzie zamieszka

"To, że mieszkam w Warszawie, w mieście, to wypadkowa wielu czynników: macierzyństwa, pracy, wcześniejszych decyzji. Nie mam jednak wątpliwości, że to nie jest moje miejsce na Ziemi i że kiedyś osiądę gdzieś z dala od zgiełku i blisko natury" - napisała Martyna i dodała: "Póki co planuję zamieszkać w górach, ale rozważam też inne opcje. Może Bretania, Zatoka Morlaix, niedaleko Carantec? Co za miejsce!".

W komentarzach fani podzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi mieszkania w różnych miejscach w Polsce i na świecie. Podrzucili też gwieździe kilka inspiracji. Być może Martyna z nich skorzysta.