Zamknij

Martyna Wojciechowska wzięła ślub z Przemysławem Kossakowskim? Pokazała zdjęcie

Judyta Wanicka
04.09.2019 14:07
Martyna Wojciechowska wzięła ślub z Przemysławem Kossakowskim? Pokazała zdjęcie
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Martyna Wojciechowska już po ślubie z Przemysławem Kossakowskim? Gwiazd TVN zamieściła na Instagramie wymowne zdjęcie - pozuje w sukni ślubnej i z welonem na głowie. "Nadchodzi nowe" - napisała. Pod postem spływają gratulacje od fanów.

Martyna Wojciechowska już po ślubie?

Przed tygodniem Martyna Wojciechowska zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z Przemysławem Kossakowskim z ich wypadu do Amsterdamu. Podpis brzmiał intrygująco: "Co zdarzyło się w Amsterdami, zostaje w Amsterdamie". Fanom od razu przyszło na myśl, że para prawdopodobnie się zaręczyła. Niektórzy sugerowali nawet, że Wojciechowska i Kossakowski wzięli cichy ślub. Gwiazda podsyciła plotki kolejnym zdjęciem.

Na Instagramie podróżniczki pojawiło się zdjęcie Martyny Wojciechowskiej w sukni ślubnej i wpiętym we włosy welonem. Gwiazda pozuje odwrócona tyłem do obiektywu, pokazując swój tatuaż z wilkiem. Również podpis sugeruje, że w życiu Maryny Wojciechowskiej otworzył się nowy etap.

Nadchodzi nowe - czytamy pod zdjęciem.

Czyżby Martyna Wojciechowska chciała zakomunikować, że wyszła za mąż za Przemysława Kossakowskiego? Część obserwatorów nie miało co do tego wątpliwości. Pod wpisem pojawiły się pierwsze komentarze z gratulacjami. Ale jednak większość fanów nie dała się zwieść i wydedukowała, że ślubnym zdjęciem podróżniczka próbuje podgrzać atmosferę wokół swojego programu "Kobiety na krańcu świata", który wraca na antenę TVN 8 września. Zdaniem komentujących jest to zdjęcie z planu odcinka o Koreankach, które biorą ślub same ze sobą. Martyna Wojciechowska wolała jednak pozostawić wszystko w sferze domysłów.

Jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski realizują nowy program poświęcony zwyczajom ślubnym w różnych stronach świata.

"Śluby świata”, bo prawdopodobnie taki tytuł będzie nosił ich show, ma pokazywać, jak w różnych kulturach wyglądają przygotowania do ślubu i wesela oraz jakie zwyczaje towarzyszą tym ceremoniom. Martyna ma zająć się opowiadaniem o pannach młodych, a Przemek o panach młodych - podawało jakiś czas temu "Party".

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą

W czerwcu 2018 roku w mediach pojawiły się plotki, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą. Podróżnicy wkrótce zaczęli pojawiać się razem na oficjalnych imprezach raz opowiadać o swojej relacji w wywiadach. Okazuje się, że para poznała się zupełnie przypadkiem w studiu "Dzień Dobry TVN".

Podaliśmy sobie dłonie, spojrzeliśmy w oczy i wyraziliśmy zdziwienie, że przez pięć lat się nie poznaliśmy. Dałem Martynie swój numer telefonu, licząc, że zrewanżuje się tym samym, ale ona, zdaje się, miała inne zdanie na ten temat. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem wróciłem na Podlasie i przez pół roku nie mieliśmy kontaktu - opowiadała "Vivie" Przemysław Kosakowski.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Od tamtej pory podróżnicy pozostają zgrana parą, zarówno w pracy, jak i w życiu.

Zagłosuj

Kibicujesz związkowi Wojciechowskiej i Kossakowskiego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW