Zamknij

Martyna Wojciechowska zaprojektowała biżuterię. Inspiracją był wilk

Redakcja
17.08.2018 12:42
Martyna Wojciechowska zaprojektowała biżuterię. Inspiracją był wilk
fot. EAST NEWS/PAWEL WISNIEWSKI

Martyna Wojciechowska kojarzy się z wolnością, niezależnością i miłością do dzikiej przyrody. Dziennikarka i podróżniczka ma jednocześnie słabość do pięknych ozdób. Już drugi raz podjęła współpracę ze znaną marką i zaprojektowała własną linię biżuterii.

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Jej programy podróżnicze doceniają rzesze fanów, a sama Martyna cieszy się dużą sympatią fanów. Niedawno gwiazda pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie wykonane w salonie tatuażu, gdzie umieszczała na swoim ciele kolejny wzór. Jak sama stwierdziła, zdecydowała się na ważny dla niej symbol wolności i niezależności, jakim jest wilk. Bardzo dobrze koreluje to z nową kampanią reklamową, w której bierze udział Martyna.

Martyna Wojciechowska twarzą nowej kolekcji biżuterii

Wojciechowska we współpracy z popularną marką W.KRUK stworzyła linię biżuterii inspirowaną światem zwierząt. To już drugi raz, kiedy podróżniczka współpracuje ze znanym sprzedawcą biżuterii. Za pierwszym razem zdecydowała się promowanie pierścionków, naszyjników i broszek z motywem jastrzębia. Było to oczywiste nawiązanie do skrzydeł, jakie Martyna wytatuowała sobie na przedramionach. Naturalnie więc nowa kolekcja nawiązuje do zwierzęcia, które niedawno ozdobiło jej plecy. Jej nazwa, „Freedom Wolf Edition”, mówi wszystko.

– Wilk to symbol wolności i niezależności. Jest mądry, wytrwały i pełen determinacji. Jednocześnie największą jego wartością jest wataha, którą zawsze chroni i która stanowi o jego sile. W stadzie wilki łączy wzajemna odpowiedzialność, troska – to niezwykła więź, która jest mi szczególnie bliska,
bo moją siłą są ludzie dookoła i poczucie wspólnoty – powiedziała w wywiadzie dla „Gali” Wojciechowska.

Również sesja zdjęciowa promująca kolekcję nie mogła odbyć się bez udziału tych pięknych drapieżników. Na zdjęciach Martyna pozuje w wyrobach W.KRUK, przytulając wilki lub siedząc pośród nich. Nie ma wątpliwości, że w otoczeniu dzikich zwierząt wygląda nie tylko pięknie, ale i naturalnie. Z pewnością tak widowiskowa kampania zachęci klientów do zakupu nowej biżuterii.

RadioZET.pl/MF/Gala.pl/MF