Zamknij

Martyna Wojciechowska weźmie ślub? Kossakowski potwierdził, że są zaręczeni

Maciej Friedrich
24.03.2020 08:33
Martyna Wojciechowska weźmie ślub? Kossakowski potwierdził, że są zaręczeni
fot. Piotr Molecki/East News/ EAST NEWS

Martyna Wojciechowska weźmie ślub? Plotki o zaręczynach podróżniczki i Przemysława Kossakowskiego od wielu miesięcy krążą w mediach. Tymczasem w programie "Down the Road" Przemek otwarcie nazwał Martynę swoją narzeczoną.

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek i prezenterek, która ogromną popularność zawdzięcza serii podróżniczych programów "Kobieta na krańcu świata". Widzowie doskonale kojarzą ją także jako prowadzącą "Big Brothera" oraz motoryzacyjnego "Automaniaka".

Martyna połączyła pasję z biznesem, poza dziennikarstwem zajęła się także pisarstwem, jest zaangażowana w działalność charytatywną. Prywatnie od 2018 roku związana jest z Przemysławem Kossakowskim, podróżnikiem znanym między innymi z programu "Kossakowski. Inicjacja". Wspólna pasja i popularność sprawiła, że są jedną z najbardziej medialnych par polskiego show-biznesu.

Przemysław Kossakowski zmienił wizerunek. Martyna Wojciechowska: "Toż to inny facet"

Martyna Wojciechowska zaręczona z Przemysławem Kossakowskim?

Od miesięcy w mediach pojawiały się plotki na temat zaręczyn Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Para stara się chronić prywatność i rzadko opowiada o życiu prywatnym. Wydaje się jednak, że Przemek nieświadomie wygadał się w mediach.

Kossakowski jest prowadzącym nowego programu TTV "Down the Road. Zespół w trasie". W jednym z odcinków podróżnik wprost nazwał Martynę swoją narzeczoną.

- Michał, który obchodził imieniny, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną. To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście - stwierdził.

Co ciekawe, odcinki miały być kręcone we wrześniu 2019 roku, więc para może być zaręczona od kilku miesięcy. Myślicie, że Przemek nieświadomie wyjawił prawdę? Przypomnijmy, że jedno ze zdjęć pary sugerowało, że Martyna i Przemek są już po ślubie.

Zagłosuj

Myślisz, że Martyna i Przemek są zaręczeni?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF