Zamknij

Martyna Wojciechowska zatrzymana przez wywiad wojskowy

Redakcja
04.05.2017 12:48
Martyna Wojciechowska zatrzymana przez wywiad wojskowy

Jak dowiadujemy się z Facebooka Martyny Wojciechowskiej, dziennikarka razem z ekipą programu telewizyjnego naraziła się władzom w Pakistanie.

Martyna Wojciechowska o tym, że została zatrzymana, napisała na oficjalnym profilu na Facebooku. Dziennikarka i reszta ekipy programu „Kobiety na krańcu Świata" byli zatrzymani przez wywiad wojskowy w Pakistanie.

„Początek był rewelacyjny. Spotkałam tu wspaniałych, serdecznych i gościnnych Ludzi. Potem zaczęły się problemy... W północno-zachodniej części Pakistanu, niedaleko granicy z Afganistanem, gdzie realizowaliśmy kolejny odcinek programu Kobieta na krańcu świata zostaliśmy zatrzymani przez wywiad wojskowy (Inter-Services Intelligence). Siłą skonfiskowano nam sprzęt i uniemożliwiono pracę. Kolejne dni spędziliśmy w areszcie domowym pod stałą kontrolą policji i wojska. W końcu, po niemal dobie podróży przez góry pod eskortą dotarliśmy do Islamabadu. Kamer nadal nie odzyskaliśmy, ale trzymajcie proszę kciuki za szczęśliwy powrót do domu całej naszej ekipy. M.".

Miejmy nadzieję, że sytuacja zaraz się rozwiąże. Trzymam kciuki za szczęśliwy powrót całej ekipy do domów.

RadioZET.pl/SI