Zamknij

Martyna Wojciechowska zerwała z tradycją. I ustanowiła nową [FOTO]

22.10.2020 19:28
Wojciechowska i Kossakowski
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od niedawna są małżeństwem. Na przekór zwyczajom para nie wybrała się w podróż poślubną. Pokazali, co zrobili zamiast tego.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski kilka dni temu oficjalnie potwierdzili, że są małżeństwem. Najpierw Kossakowski zamieścił w sieci zdjęcie młodej pary, a potem kolejne na swoim profilu dodała podróżniczka, opisując je wymownym komentarzem "Powiedzieliśmy sobie tak" i prezentując swoją ślubną suknię w pełnej krasie. Teraz pokazali jeszcze jedno zdjęcie - tym razem ukazujące Wojciechowską i Kossakowskiego podczas ich niedawnej wyprawy.

Na przekór zwyczajowi, Martyna i Przemek nie chcieli udać się w podróż poślubną. Zdecydowali się na coś całkiem innego. Czy to początek nowej tradycji?

Martyna Wojciechowska pokazała fotkę z podróży przedślubnej

Podróże poślubne są tradycją anglosaską, która dość dobrze zakorzeniła się także w Polsce. Ale czy po tak nietuzinkowej parze, obieżyświatach, jakimi są prowadząca "Kobietę na krańcu świata" oraz dziennikarz TTV, można było spodziewać się czegoś typowego? Ci dwoje zdecydowali, że wyjadą razem w podróż przedślubną. Bez żadnych luksusów ani all inclusive - po prostu własnym kamperem, z daleka od ludzi, kontemplując przyrodę.

Razem przejechali tak całą Portugalię, o czym napisała Wojciechowska.

Zerwała z tradycją i nie pojedzie w podróż poślubną” - czytam na portalach. No cóż, zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu, więc pojechaliśmy w PODRÓŻ PRZEDŚLUBNĄ!" - mówi podróżniczka. I opisuje, jak wyglądała ta wyprawa. Okazuje się, że wrócili tuż przed nawrotem pandemii.

"Kamperem, z dala od ludzi i zgiełku miast przemierzyliśmy całą Portugalię z północy na południe. Polecamy! Przy tym szczęśliwie, jak się teraz okazało, zdążyliśmy przed drugą falą pandemii. A Wy dbajcie o siebie, Kochani! I dziękujemy za lawinę wspaniałych życzeń od Was!
Tak, zamierzamy być bardzo szczęśliwi" - ogłasza Wojciechowska w imieniu swoim i męża.

RadioZET.pl/AS