Zamknij

Mary-Kate Olsen rozwodzi się. Jej małżeństwo z Olivierem Sarkozym trwało 5 lat

Patrycja Chudolińska
14.05.2020 13:25
Mary-Kate Olsen
fot. Splash News/EAST NEWS

Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy rozstali się. Małżeństwo 33-letniej aktorki i 50-letniego przyrodniego brata prezydenta Francji trwało tylko 5 lat.

Mary-Kate Olsen znana jest przede wszystkim jako jedna z "bliźniaczek Olsen". Karierę aktorską rozpoczęła w dzieciństwie razem ze swoją siostrą Ashley Olsen. Bliźniaczki największy rozgłos zdobyły po filmie "Czy to ty, czy to ja". Później grały w filmach dla nastolatek, takich jak "Paszport do Paryża", "Jak dwie krople wody" oraz "Nowy Jork, nowa miłość".

Kariera aktorska bliźniaczek Olsen zakończyła się jednak, gdy dziewczynki dorosły. Mary-Kate wycofała się z show-biznesu i zaczęła pracę jako projektantka ubrań. W ostatnich latach głośno było jednak przede wszystkim o jej związku z Olivierem Sarkozym. Brat Nicolasa Sarkozy'ego i była aktorka pobrali się w 2015 roku w Nowym Jorku. Okazuje się, że po 5 latach ich małżeństwo dobiegło końca.

Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy rozwodzą się

Jak podaje portal TMZ, Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy rozstali się. 33-letnia była aktorka wniosła o rozwód twierdząc, że małżeństwa nie da się już odratować. Gwiazda ma nadzieję na szybkie rozpatrzenie sprawy, ponieważ mąż pozbawił ją miejsca zamieszkania. Jak podaje amerykański portal, Olivier bez jej zgody wypowiedział umowę najmu ich wspólnego mieszkania.

- Obawiam się, że zostanę pozbawiona nie tylko dachu nad głową, ale także moich rzeczy znajdujących się w mieszkaniu, które muszę opuścić - pisze Mary-Kate w dokumentach do sprawy rozwodowej.

RadioZET.pl/PCh