Zamknij

Mary Komasa jest w ciąży. 13 lat starała się o dziecko. "Do tej pory jestem w szoku" [FOTO]

28.07.2021 13:40
Mary Komasa
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/ EAST NEWS

Mary Komasa po premierze swojego najnowszego teledysku poinformowała, że jest w ciąży. Wokalistka i jej mąż starali się o dziecko przez 13 lat. Była przekonana, że ze względu na chorobę nigdy nie zostanie mamą.

Mary Komasa to popularna polska wokalistka, córka aktora Wiesława Komasy i młodsza siostra reżysera Jana Komasy. W 2015 roku na rynku pojawił się jej debiutancki album "Mary Komasa", a cztery lata później druga płyta "Disarm". Na swoim koncie artystka ma utwór "City Of My Dreams", który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do serialu "Dziecko Rosemary". 26 lipca artystka zorganizowała imprezę z okazji premiery swojego najnowszego teledysku, na której pojawiło się wiele gwiazd, między innymi Maffashion.

- Teledysk był przygotowywany od pięciu miesięcy. Zebranie tak prestiżowej i międzynarodowej ekipy (działaliśmy na trzech kontynentach) wymagało czasu. To jest dosyć niesamowite, że udało nam się zebrać tak utalentowanych i rozpoznawalnych na całym świecie twórców. To jest ogromna satysfakcja. Mamy bardzo dobry odbiór na całym świecie i bardzo się z tego cieszymy. Tym bardziej że żadna z osób nie była w stanie ze sobą współpracować w trakcie tego teledysku. Naprawdę jestem dumna z tego, co nam się udało razem zrobić - opowiadała Komasa w rozmowie z portalem Plejada.

To jednak niejedyna radosna wiadomość, jaką podzieliła się Mary. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała fanów, że po 13 latach starań udało jej się zajść w ciążę.

Mary Komasa jest w ciąży. Wokalistka starała się o dziecko przez 13 lat

Na profilu Mary Komasy na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie oraz wpis, w którym informuje, że zostanie mamą. 

- Po 13 latach długiej walki, operacjach i kilku terapiach visanne. Udało się! Jestem w 15 tygodniu ciąży. Jestem najszczęśliwsza! Kiedy przez lata przyzwyczajałam się do myśli, ze przez moją chorobę, ciąża może być dla mnie nieosiągalnym marzeniem. Jestem dowodem, ze marzenia się spełniają. Kocham Was i dziękuje za wsparcie przez wszystkie lata! Szczególnie przytulam wszystkie endo wojowniczki! - czytamy.

Internauci nie kryli radości i zasypali wokalistkę komentarzami wypełnionymi gratulacjami i najlepszymi życzeniami.

- Kocham i to jest jedna z najpiękniejszych niespodzianek w moim życiu.

- Ogromne gratulacje! Sama walczę z endo, jestem po nieudanej kuracji visanne, teraz pod stałą opieką lekarza. Dajesz piękna nadzieję.

- OMG, cudownie! Najszczersze gratulacje od endowojowniczki - czytamy.

Mary Komasa choruje na endometriozę, schorzenie, którego przyczyną jest przemieszczanie się komórek błony śluzowej macicy poza nią. Cieszymy się, że mimo to artystce udało się spełnić marzenie o zostaniu mamą.