Zamknij

Marzena Kipiel-Sztuka w trudnej sytuacji finansowej. "Nie mam za co żyć"

02.12.2020 18:55
Marzena Kipiel-Sztuka
fot. Natalia DOBRYSZYCKA/East News

Marzena Kipiel-Sztuka niedawno przyznała, że znajduje się w ciężkiej sytuacji finansowej. Ostatni czas był dla niej szczególnie trudny. Teraz aktorka "Świata według Kiepskich" musi liczyć każdy grosz.

Marzena Kipiel-Sztuka kilka tygodni temu opowiedziała o swojej trudnej sytuacji finansowej. Aktorka znana widzom przede wszystkim z serialu "Świat według Kiepskich" straciła źródło zarobkowania przez pandemię. Ostatni raz w pracy była 8 marca w Dzień Kobiet. Ze względu na walkę z koronawirusem zamknięto jednak teatry, odwołano spektakle i imprezy kulturalne, a także wstrzymano prace na planie niektórych seriali. Gwiazda wcielająca się w rolę Halinki Kiepskiej nie mogła zarabiać przez kilka miesięcy, a teraz skończyły jej się oszczędności.

Zobacz także: Marzena Kipiel-Sztuka: "W grudniu nie będę miała z czego żyć". Aktorka jest w dramatycznej sytuacji

Marzena Kipiel-Sztuka nie ma już oszczędności

Marzena Kipiel-Sztuka opowiedziała o obecnej sytuacji. Tak jak przewidywała, w grudniu skończyły się pieniądze, które miała zaoszczędzone.

- Oszczędności się skończyły. Nie mam specjalnie za co żyć – przyznaje w rozmowie z "Faktem" Marzena Kipiel-Sztuka.

Aktorka ma nadzieję, że po nowym roku wznowione zostaną zdjęcia do "Świata według Kiepskich". Choć daje to nadzieje, Kipiel-Sztuka nie potrafi ukryć smutku. Tegoroczne Boże Narodzenie będzie u niej bardzo skromne.

- Nie mam pieniędzy, żeby wyprawiać nie wiadomo jakie święta. To trudny rok. Na szczęście z ostatnich pieniędzy zrobiłam zapasy karmy dla mojego psa Gienka. On jest ze mną na dobre i na złe - wyznaje gwiazda serialu "Świat według Kiepskich".