Zamknij

Marzena Rogalska odmieniona. Fanom do złudzenia przypomina gwiazdę TVN [FOTO]

01.09.2020 15:06
Marzena Rogalska
fot. Piotr Molecki/ East News

Marzena Rogalska pokazała radosne zdjęcie na Instagramie, na którym jest niemal nie do poznania. Fanom gwiazda "Pytania na śniadanie" do złudzenia przypomina Agnieszkę Woźniak-Starak.

Marzena Rogalska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd "Pytania na śniadanie". Dziennikarkę na Instagramie obserwuje aż 188 tysięcy fanów. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym pozuje zupełnie odmieniona.

Być może to kwestia innej fryzury oraz makijażu, które sprawiają, że Marzena Rogalska podobna jest do Agnieszki Woźniak-Starak. Zauważyli to fani, którzy w komentarzach podkreślają podobieństwo. "Z daleka myślałam że to Aga Woźniak-Starak", "Ja też myślałam że to pani Agnieszka", "w pierwszej chwili pomyślałam": Szulim" - piszą fani. 

Marzena Rogalska odmieniona. Gwiazda pokazała promienne zdjęcie, na którym przypomina dziennikarkę TVN

Inni dodają, że dziewczęca fryzura z warkoczykami u boku odjęła dziennikarce 20 lat. "Ta fryzura totalnie panią odmładza: - komplementują fani.

Marzena Rogalska na przestrzeni lat doczekała się statusu jednej z największych gwiazd "Pytania na śniadanie". Gwiazda prowadzi poranny program od 2009 roku. Marzena Rogalska na swoim koncie ma prowadzenie wielu innych programów, m.in. "Dzieciaki górą", "Miasto kobiet" oraz "To był rok ".

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl