Zamknij

Marzena Rogalska po rozstaniu z TVP już ma nowe projekty. Wiemy, czym się zajęła

25.02.2021 19:07
Marzena Rogalska
fot. VIPHOTO/East News

Marzena Rogalska swoim odejściem z TVP zelektryzowała widzów Telewizji Polskiej, swoich fanów i wielbicieli "Pytania na śniadanie", które współprowadziła od wielu lat, a także całe środowisko telewizyjne i show-biznesowe. Prezenterka mimo trudnej decyzji i cięzkich chwil z tym związanych, już zaangażowała się w nowy projekt.

Marzena Rogalska poinformowała w połowie lutego, że po wielu latach współpracy rozstaje się z TVP. Prezenterka swoją decyzją wywołała duże poruszenie wśród koleżanek i kolegów z telewizji oraz całego środowiska show-biznesowego. Nie znamy dotąd oficjalnego powodu odejścia, ale przyczyny tej decyzji łączone są z poparciem dziennikarki dla strajku mediów, jaki odbył się kilka dni wcześniej, w związku z ogłoszeniem prac nad tzw. składką solidarnościową.

Gwiazda nie ukrywała, że odejście z TVP było dla niej bardzo trudne - podobnie jak reakcja niektórych jej dotychczasowych współpracowników, z którymi przyjaźniła się od lat. Teraz prezenterka próbuje ułożyć swoje życie zawodowe na nowo. Okazuje się, że już teraz wzięła udział w pewnym projekcie.

Zobacz także Marzena Rogalska przerwała milczenie po odejściu z TVP. "Miałam zmienić moje życie" [FOTO]

Marzena Rogalska po odejściu z TVP ma już nowy projekt

Po odejściu była prezenterka "Pytania na śniadanie" otrzymała od wielu widzów oraz koleżanek i kolegów z branży wyrazy wsparcia. Niestety, rozstanie z TVP przypłaciła także zakończeniem relacji z Tomaszem Kammelem, z którym  współprowadziła "PnŚ". Do szczerej rozmowy zaprosiła ją dziennikarka Beata Sadowska, współautorka serwisu Mentalist.pl. Rogalska rozpłakała się wtedy przed kamerą, informując o tym jak bardzo była już zmęczona dotychczasowym życiem.

Jak widać, teraz dziennikarka próbuje układać życie zawodowe na nowo. Pierwszym projektem, w jakim wzięła udział Rogalska, są wykłady, które poprowadzi dla użytkowników serwisu Sadowskiej, na której Instagramie znalazła się już oficjalna ich zapowiedź.

Ciekawe, jak dalej przebiegać będą działania Marzeny Rogalskiej. Jej fani z niecierpliwością czekają na jej kroki.