Zamknij

Marzena Rogalska pokazała, czym zajmuje się po odejściu z TVP. "A świstak siedzi..." [FOTO]

05.03.2021 09:46
Marzena Rogalska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Marzena Roglaska nieoczekiwanie odeszła z TVP, czym zaskarbiła sobie szacunek wielu osób. Czym dziennikarka obecnie zajmuje się zawodowo? Okazuje się, że nie może narzekać na nudę, co udowodniła nowym zdjęciem opublikowanym w mediach społecznościowych.

Marzena Roglaska to dziennikarka i prezenterka, której doświadczenia może pozazdrościć wiele koleżanek i kolegów z branży. Dziennikarskie szlify zdobywała na antenie wielu stacji radiowych, w 1995 roku związała się z Telewizją Polską, by 9 lat później rozpocząć współpracę ze stacją TVN, gdzie mogliśmy oglądać ją między innymi w "Mieście kobiet", następnie była gospodynią teleturnieju "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klaisty?" na antenie TV Puls. Do TVP powróciła w roku 2009 i stała się jedną z twarzy stacji. Widzowie pokochali ją jako współprowadzącą "Pytania na śniadanie", w którym występowała przez 12 lat, prowadziła także "Kocham cię, Polsko!" i kilka innych formatów. Coraz częściej jednak pojawiały się głosy, że Rogalskiej nie do końca po drodze z prorządowym wydźwiękiem telewizji publicznej, prezenterka bowiem otwarcie wpiera między innymi WOŚP.

Po 12 latach pracy w "Pytaniu na śniadanie" Marzena Rogalska nieoczekiwanie poinformowała o zakończeniu współpracy z TVP. Odejście jednej z najpopularniejszych dziennikarek Telewizji Polskiej wywołało niemałe poruszenie, sama Rogalska mogła liczyć na ogromne wsparcie, wiele osób gratulowało jej odważnej decyzji. Na szczęście nie może także narzekać na zawodowy przestój.

ZOBACZ TAKŻE:  Tomasz Kammel spytał fanów, co ma zrobić. Internauci sugerują: "Odejść z TVP"

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Pokazała, czym się teraz zajmuje

Wielbiciele Marzeny Rogalskiej zastanawiali się, czym dziennikarka zajmie się po odejściu z TVP. Na szczęście nie grozi jej bezrobocie, została zaproszona do prowadzenia wykładów w serwisie Beaty Sadowskiej, pojawi się także w spektaklu Katarzyny Zielińskiej. Z kolei za pośrednictwem Instagramia pokazała fanom, jak dużo pracy kosztuje ją promocja nowej książki "Czas tajemnic". Aktualnie była gwiazda Telewizji Polskiej podpisuje liczne egzemplarze promocyjne. Towarzyszy jej czworonożny pupil.

- A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...P.S. Asystentka Halina bardzo pomocna! - napisała z humorem Rogalska.

Pod postem pojawiły się liczne komentarze zachwyconych fanów, którzy ponownie zasypali dziennikarkę komplementami.

- Pani Marzenko, I love you Panią.

- Pani to jest super babka - czytamy.

Macie zamiar przeczytać "Czas tajemnic"?