Zamknij

Marzena Rogalska pokazała zdjęcie z początków kariery. Jak wtedy wyglądała? [FOTO]

09.09.2020 12:38
Marzena Rogalska
fot. Viphoto/ East News

Marzena Rogalska opublikowała na Instagramie zdjęcie z początków kariery dziennikarskiej. Fotografia z kolegą z dawnej pracy bardzo wzruszyła dziennikarkę. Jak wtedy wyglądała Marzena Rogalska?

Marzena Rogalska pokazała na Instagramie zdjęcie z początków kariery dziennikarskiej. Fotografia została znaleziona przez kolegę Rogalskiej -  Daniela Kossaka, który pracował razem z Marzeną Rogalską w krakowskich rozgłośniach radiowych. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" nie ukrywa, że ta fotografia bardzo ją wzruszyła.

"Wczoraj wieczorem to zdjęcie pojawiło się w sieci...znalazł je i wrzucił mój kolega z dawnych krakowskich lat, kiedyśmy oboje pracowali w tamtejszych stacjach radiowych. Danielu, dziękuję, nie jestem w stanie opisać wzruszenia, które mnie trzyma i do tej pory puścić nie może. I masz rację, tak, to były bardzo kulturalne czasy" - zaczęła swój wpis Marzena Rogalska.

Marzena Rogalska pokazała zdjęcie z początków kariery dziennikarskiej. Jak wtedy wyglądała?

Gwiazda przywołuje pamięcią pierwsze kino w Krakowie - Wanda, którego nie udało się uratować.

"Po najstarszym wspaniałym Kinie Wanda nie ma już śladu, jest za to spożywczak, obiecałam sobie, że choćbym przymierała głodem i byłby to jedyny dostępny sklep, nie wejdę... To mój osobisty bunt po tym jak nie zdołano uratować kina i serce mi pękło... Boję się myśleć, że podobny los czeka najstarsze kino w Warszawie czyli Atlantic... A wracając do zdjęcia - jesteśmy właśnie w kinie Wanda, po co, na co, który to rok?... Opis @mrdanielkossak znajdziecie obok na screenie z jego postu. Dodam jeszcze, że rozpoznałam na sobie kurteczkę wygrzebaną w lumpeksie a Daniel elegancko prezentuje się w deczko za dużej marynarce taty, no i uśmiech mam jeszcze bez ingerencji ortodonty Ale wiecie co, patrzę na nas i uważam, że jesteśmy cudni! I jestem dumna, że ten facet obok to teraz mój kolega z BBC NEWS - taka to historia! - napisała Marzena Rogalska.

Marzena Rogalska pracę w telewizji rozpoczęła w 1995 roku w krakowskim oddziale Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła magazyn filmowy. W 1999 roku prowadziła razem z Piotrem Goćkiem program "Do kina czy na film".

W latach 2004–2008 była gospodynią talk-show "Miasto kobiet" w TVN Style. Od września 2008 do czerwca 2009 prowadziła program "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?" w TV Puls. Widzom Marzena Rogalska najbardziej znana jest z programu "Pytanie na śniadanie", który prowadzi od września 2009 roku.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl