Zamknij

Marzena Rogalska rozpłakała się przez wiadomość od fana. Opublikowała poruszający wpis

Patrycja Chudolińska
16.04.2020 12:55
Marzena Rogalska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Marzena Rogalska świętowała w poniedziałek swoje 50. urodziny. Gwiazda "Pytania na śniadanie" dostała poruszające życzenia od wiernego fana. Przyznała, że podczas czytania nie mogła powstrzymać łez.

Marzena Rogalska jest jedną z najbardziej popularnych prezenterek w Polsce. Gwiazda "Pytania na śniadanie" świętowała niedawno swoje urodziny. 13 kwietnia skończyła dokładnie 50 lat. Z tej okazji na jej profilu pojawiła się cała masa serdecznych życzeń. Szczególnie poruszającą wiadomością gwiazda podzieliła się we wpisie na Instagramie.

- Tuż po północy taki oto SMS piknął w mym telefonie. "Droga Marzenko. W dniu urodzin życzymy Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy, wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia. Chcielibyśmy, aby nigdy nie zabrakło Ci miłości najważniejszych osób w Twoim życiu. Bądź zawsze szczęśliwa i wyrozumiała. I oby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój" - zacytowała Marzena Rogalska.

Marzena Rogalska rozpłakała się po urodzinowym SMS-ie

W dalszej części wpisu gwiazda przyznaje, że podczas czytania nie mogła powstrzymać łez. Szczerze życzenia bardzo ją poruszyły.

- Dalej było jeszcze bardziej wzruszająco, czytałam i chlipałam sobie ze szczęścia... a napisał to (razem ze swoją drugą połową) jeden z najbardziej kreatywnych widzów "Pytania na śniadanie" - ten, który wymyślił "rogamela” - przyznała.

Marzena Rogalska podziękowała fanom za pozostałe życzenia. Gwiazda od ponad 10 lat prowadzi program śniadaniowy TVP "Pytanie na śniadanie" w parze z Tomaszem Kammelem. Jest to wśród widzów jedna z ulubionych par prowadzących show.

RadioZET.pl/PCh