Zamknij

Marzena Rogalska udzieliła wywiadu po odejściu z TVP. Rozpłakała się przed kamerą [WIDEO]

19.02.2021 10:02
Marzena Rogalska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Marzena Rogalska udzieliła pierwszego wywiadu po tym, jak kilka dni temu ogłosiła swoje odejście z Telewizji Polskiej. Gwiazda od wielu lat była prowadzącą "Pytania na śniadanie" u boku Tomasza Kammela. Podczas rozmowy z Beatą Sadowską nie mogła powstrzymać łez.

Marzena Rogalska kilka dni temu ogłosiła, że zakończyła współpracę z TVP. Dziennikarka przez 12 lat współprowadziła z Tomaszem Kammelem "Pytanie na śniadanie". Nic dziwnego, że jej odejście z Telewizji Polskiej było szokiem dla wielu stałych widzów. Jej miejsce w ostatnim odcinku programu śniadaniowego zajęła Izabella Krzan, modelka i prezenterka znana przede wszystkim z "Koła Fortuny".

Do tej pory Marzena Rogalska nie zdradziła powodów swojej decyzji o odejściu z TVP. Wiele osób podejrzewa, że mogło być to związane z niedawnym strajkiem mediów. Telewizja Polska silnie popiera decyzje rządu Prawa i Sprawiedliwości, także te dotyczące wprowadzenia podatku od reklam. Tymczasem Rogalska tuż przed swoim odejściem w "Pytaniu na śniadanie" miała wyrazić swoje poparcie dla strajku Media bez wyboru. Inni uważają, że Rogalska potrzebowała zrobić sobie przerwę, aby skupić się na innych projektach zawodowych.

Zobacz także: Agata Młynarska ujawnia fałsz byłych kolegów z TVP. Zwróciła się do Marzeny Rogalskiej

Marzena Rogalska w pierwszym wywiadzie po odejściu z TVP

Wygląda na to, że już niedługo poznamy oficjalną przyczynę odejścia Marzeny Rogalskiej z TVP. Prezenterka opowiedziała o swojej pracy i kulisach życia prywatnego w rozmowie z Beatą Sadowską. Na profilu instagramowym dziennikarki pojawiła się zapowiedź wywiadu, który wkrótce ujrzy światło dzienne.

- Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuję bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli (...) Na usta ciśnie mi się słowo nieeleganckie, że jeszcze nie spiczniałam, o, takie słowo mi się ciśnie, że jeszcze nie jest ze mną tak źle, że daje sobie prawo do przyjemności. Będę szczęśliwa, jeśli będę się nagradzać (…) Ale wiecie co, to jest niebywałe, że my tyle lat pracujemy w tym zawodzie, a ja zawsze mam takie poczucie, że ja jednak mam więcej do powiedzenia po drugiej stronie - słyszymy z ust Marzeny Rogalskiej w zwiastunie rozmowy z Sadowską.

Podczas wywiadu nie zabrakło chwili wzruszeń. W pewnym momencie w oczach Marzeny Rogalskiej pojawiły się łzy. Dziennikarka jest wyraźnie poruszona tym, co dzieje się obecnie w jej życiu.

Jesteście zainteresowani, co ujawni Marzena Rogalska w rozmowie z Beatą Sadowską?