Zamknij

Marzena Rogalska wycięta ze spotu TVP Kobieta. Zastąpiła ją inna gwiazda [WIDEO]

26.02.2021 13:41
Marzena Rogalska
fot. Piotr Molecki/East News

Marzena Rogalska została usunięta z klipu promującego nowy kanał TVP Kobieta. Byłą gwiazdę "Pytania na śniadanie" zastąpiła inna znana twarz telewizji publicznej, Izabella Krzan. 

Marzena Rogalska miała być jedną z gwiazd nowego kanału TVP Kobieta, ale niespodziewanie zrezygnowała z pracy w telewizji publicznej. Przedtem jednak zdążyła wziąć udział w nagraniu spotu promującego nowe dzieło Kurskiego. Po odejściu prezenterki TVP zaktualizowało klip. Rogalska została wycięta, a jej miejsc zajęła inna popularna gwiazda TVP.

Odejście Marzeny Rogalskiej z Woronicza odbiło się szerokim echem w mediach. Mnóstwo gwiazd przekazało prezenterce wyrazy wsparcia. Nie należał do nich jednak kolega z "Pytania na śniadanie", Tomasz Kammel, który nie tylko nie zamieścił żadnego komentarza, ale także przestał obserwować Rogalską na Instagramie. Obecnie dziennikarka na nowo układa sobie życie zawodowe. Zaczęła od projektu związanego z serwisem prowadzonym przez jej dobrą znajomą, Beatę Sadowską. 

Marzena Rogalska po rozstaniu z TVP już ma nowe projekty. Wiemy, czym się zajęła

Marzena Rogalska usunięta ze spotu TVP Kobieta

Telewizja Polska podczas konferencji ramówkowej z udziałem gwiazd zaprezentowała nowy spot TVP Kobieta. Nie było już w nim Marzeny Rogalskiej. Zastąpiono ją Izabellą Krzan, współprowadzącą show "Koło Fortuny", która niedawno zajęła miejsce Rogalskiej u boku Tomasza Kammela w "Pytaniu na śniadanie".

- Szybko poszło. Marzeny Rogalskiej w spocie TVP Kobieta już nie ma. Zamiast niej, tak, zgadliście, Izabella Krzan - czytamy na Twitterze. 

Dokładnie nie wiadomo, jaki program miała prowadzić Marzena Rogalska w TVP Kobieta, ale sądząc po klipie prawdopodobnie znowu miał być to projekt prowadzony razem z Tomaszem Kammelem. 

Parodia spotu TVP Kobieta podbija sieć. Widzowie zachwyceni: "To aż się prosiło" [WIDEO]