Zamknij

Mateusz Damięcki broni żony. Ukochana aktora zaatakowana przez hejtera

21.07.2020 08:53
Mateusz Damięcki broni żony. Ukochana aktora zaatakowana przez hejtera
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Mateusz Damięcki stanął w obronie swojej żony, Pauliny, która padła ofiarą hejtera. Aktor dobitnie odpowiedział internaucie, który skrytykował urodę  i wiek jego ukochanej.

Mateusz Damięcki stanął w obronie ukochanej żony. Poszło o zdjęcie z urlopu

Mateusz Damięcki postanowił obronić swoją żonę Paulinę, która padła ofiarą hejtera. Ten zarzucił ukochanej aktora,  że na naturalnym zdjęciu z urlopu wygląda mało atrakcyjnie.

"Masz mało atrakcyjną zonę i wygląda jakoś staro, czy Ona jest starsza od.ciebie?" - zapytał internauta. Na odpowiedź Mateusza Damięckiego nie trzeba było jednak długo czekać.

"Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, jeśli poświęcasz swój czas i uwagę na taki komentarz" - napisał Mateusz Damięcki.

Aktor mógł też liczyć na wsparcie innych fanów, którzy murem stanęli za nim i jego żoną.
"Żona piękna, naturalna, żadnych sztucznych ulepszeń. Macie szczęście, że macie siebie. Miłość od Was bije, cudowni",

"Panie Mateuszu dziękuję za to zdjęcie - jedyna naturalnie piękna znana kobieta na instagramie - bez grama botoksu, sztucznych wypełniaczy i makijażu - piękno samo w sobie", 

"Miłość, która państwa  łączy jest tak duża, że czuć ją nawet przez monitor"  - napisała jedna z fanek.

Paulina Andrzejewska: Kim jest ukochana aktora?

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska pobrali się dwa lata temu. Para wspólnie wychowuje synka Franciszka. Ukochana aktora z zawodu jest choreografką i instruktorką baletu.

Mateusz Damięcki niejednokrotnie podkreślał na swoim Instagramie, jak bardzo jest zakochany w swojej żonie."Każdego dnia dajesz mi siłę do życia, radość i sprawiasz, że wszystko, co robię, ma treściwy, mocny smak. Dajesz mi też przykład jak trwać, żeby dawać sobą nadzieję i roztaczać dobro i piękno" - pisał jakiś czas temu.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl