Zamknij

Mateusz Damięcki skrytykowany po wizycie u Wojewódzkiego: "Dotknąłeś dna". Aktor odpowiedział

18.10.2021 09:02
Mateusz Damięcki
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Mateusz Damięcki wreszcie przyjął zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego. Nie spodobało się to jego obserwującym, którzy w ostrych słowach odnieśli się do jego wizyty w show Kuby.

Mateusz Damięcki zagościł w programie Kuby Wojewódzkiego. Odcinek z udziałem aktora pojawi się już 19 października na antenie TVN. Gwiazdor, którego niebawem będzie można oglądać w filmie  "Furioza", przyjął w końcu zaproszenie do programu. Na swoim Instagramie pochwalił się zdjęciem z planu show.

Zobacz też:  Mateusz Damięcki odmieniony. Aktor pokazał się w szpilkach i przebraniu kobiety [FOTO]

Mateusz Damięcki skrytykowany po wizycie u Wojewódzkiego: "Dotknąłeś dna". Aktor odpowiedział

"Dotknąłem absolutu siedząc na kanapie. Patrz jak absolut czule mnie za rękę łapie" - napisał gwiazdor w swoich mediach społecznościowych.

Niektórzy z fanów ucieszyli się z wizyty Damięckiego w programie. Inni z kolei zaczęli go ostro krytykować. "Pan tak serio z tym absolutem? Pańskie marzenie życia to usiąść na tej kanapie?", "sięgnąłeś i dotknąłeś dna", No to teraz mnie pan zaskoczył - przy całym pozytywnym przekazie i wsparciu kobiet - być gościem u naczelnego polskiego seksisty, robiącego "żarty z gwałtu" i uprzedmiotawiającego kobiety to wstyd. Szkoda"," gdzie pan poszedł do diabła" - pisali rozczarowani fani.

Damięcki wytłumaczył, dlaczego zdecydował się przyjąć zaproszenie showmana.

"Wiele osób go ceni, wiele go nie ceni, ale każdy ocenia, bo nikomu nie można tego zabronić. A on nadal trwa. Czy jest seksistą? Chyba nie. Ale to moje zdanie po spotkaniu z nim. Czasem się zagalopuje, ale komu z nas udaje się zawsze trzymać język czy nerwy na wodzy przyzwoitości? Tylko że na niego patrzą miliony i słuchają go miliony, a nas nie. Proszę mi wierzyć, ciężko być cały czas na baczności" - napisał Damięcki. Obejrzycie odcinek z udziałem Mateusza Damięckiego?