Zamknij

Mateusz Damięcki w tajemnicy wziął ślub

Redakcja
22.01.2018 15:37
Damięcki ślub
fot. ons.pl

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska pobrali się podczas skromnej ceremonii, która odbyła się 20 stycznia w całkowitej tajemnicy przed mediami.

Mateusz Damięcki i jego partnerka poznali się już siedem lat temu. Ich związek rozkwitł bardzo szybko. Po kilku miesiącach znajomości zamieszkali razem i zaczęli snuć dalsze plany. Choć aktor niezbyt chętnie opowiada o życiu prywatnym, kilka tygodni temu okazało się, że Andrzejewska jest w ciąży. Jak widać, para postanowiła sformalizować związek i stanęła na ślubnym kobiercu.

Uroczystość była skromna i udało się ją zachować w tajemnicy przed mediami. Po zaślubinach odbyło się także małe wesele w kręgu najbliższej rodziny. Jak powiedziała matka pana młodego w rozmowie z „Super Expressem”, wszyscy świetnie się bawili. Teraz mogą już odliczać czas do narodzin swojego dziecka. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie to nastąpi.

Przypomnijmy, że dla Mateusza Damięckiego jest to drugie już małżeństwo. Wcześniej, w 2010 roku, ożenił się z Moniką Krogulską. Niestety po zaledwie ośmiu miesiącach doszło do rozwodu, którego przyczyną był tryb życia Damięckiego — częste wyjazdy i nieobecność w domu związana z pracą.

Świeżo upieczonym małżonkom życzymy wszystkiego dobrego.

RadioZET.pl/SA