Zamknij

Mateusz Damięcki wzruszająco o żonie: "Każdego dnia zakochuję się na nowo"

23.06.2021 19:04
Mateusz Damięcki
fot. Viphoto/ East News

Mateusz Damięcki i jego żona Paulina tworzą udany związek od wielu lat. Zakochani pobrali się w 2018 roku po siedmiu latach bycia razem. W najnowszym wywiadzie dla "Party" aktor nie szczędził pięknych słów swojej ukochanej.

Mateusz Damięcki i jego żona Paulina Andrzejewska pobrali się w 2018 roku po siedmiu latach związku. Para doczekała się dwójki dzieci - ukochanych synów. Gwiazdor często podkreśla, że rodzina jest dla niego najważniejsza. W najnowszym wywiadzie dla "Party" aktor nie szczędził pięknych słów pod adresem swojej ukochanej.

Zobacz też: Mateusz Damięcki w żałobie. Aktor wzruszającymi słowami pożegnał bliską osobę

Mateusz Damięcki wzruszająco o żonie: "Każdego dnia zakochuję się na nowo"

"Jesteśmy razem od 10 lat, a mam wrażenie, że każdego dnia zakochuje się w mojej żonie na nowo (…). Jest prawdziwym skarbem. . Jest niezwykle skromną, dobrą i wrażliwą osobą, a przy tym stanowczą i konkretną. Tego jej zazdroszczę, bo ja bywam małostkowy i lubię się rozdrabniać. (…) Podkreślam: nigdy nie dotarłbym do tego miejsca w życiu, w którym jestem gdyby nie moja żona. Czasem myślę, że gdybyśmy nie byli razem, nie miałby kto stawiać mnie do pionu. Moja żona jest dla mnie partnerem, przyjacielem i moją wielką miłością" - podkreśla aktor w rozmowie z magazynem "Party".

Damięcki dodał też, że spełnia się w roli ojca i bardzo lubi wypełniać ojcowskie obowiązki.

"Lubię ojcowskie obowiązki. Zawsze, jeśli to jest możliwe, staram się być w domu od 16. To ja kąpię chłopców, czytam do snu starszemu synowi. (…) Dla mnie usypianie dziecka nie jest obowiązkiem a przywilejem. Szczerze ubolewam, gdy nie mogę być przy wieczornych rytuałach. Kiedy w porze kąpieli jestem na planie, dzwonię do Pauliny, żeby o wszystko wypytać. Jestem aktorem, siłą rzeczy nadal jest we mnie dużo egocentryzmu i chęci zwracania na siebie uwagi. Teraz coraz częściej muszę rezygnować z siebie na rzecz moich dzieci i to – choć nie sądziłem, że to kiedykolwiek powiem – sprawia mi ogromną przyjemność" - podsumował Damięcki.

Wcześniej Mateusz Damięcki poślubił Patrycję Krogulską, jednak ich małżeństwo przetrwało jedynie osiem miesięcy. Mówiło się, że przyczyną rozpadu ich związku była zdrada Krogulskiej tuż po ślubie.