Zamknij

Mateusz Janusz z Fit Lovers z włosami jak Magda Gessler

22.06.2020 12:09
Fit Lovers
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, czyli duet Fit Lovers, opublikowali na YouTube nowy filmik, na którym Pamela chwali się swoim saltem bez asekuracji. Chwilę potem następuje niespodziewany zwrot akcji.

Pamela Stefanowicz zmieniła niedawno fryzurę. Długie, proste włosy, zastąpiła prawdziwą burzą loków. Teraz na kanale na YouTube Fit Loversi opublikowali nowy odcinek swojego cyklu, na którym Pamela pokazuje salto do tyłu, a Mateusz udaje jej siostrę bliźniaczkę. "No to już aż 3 Magdy Gessler w Polsce" - skomentował jeden z internautów.

Mateusz Janusz udaje siostrę bliźniaczkę Pameli

W najnowszym odcinku Pamela chwali się tym, że nauczyła się robić salto do tyłu bez asekuracji. Kiedy oglądamy ten fragment, nie mamy wątpliwości, że to faktycznie żeńska część duetu chwali się tą sztuczką. Po demonstracji okazuje się, że tak naprawdę salto wykonała jej siostra bliźniaczka - Klaudia. Co ciekawe, wielu widzów dało się nabrać.

Internauci nie kryją rozbawienia, gratulują Fit Loversom pomysłowości i patrzenia na siebie z przymrużeniem oka.

"Uwielbiam Was za dystans", "Mateusz super wyglądasz w tych włosach", "Serio się nabrałam że Pamelka robi salto" - piszą komentujący.

Najnowszy odcinek Fit Loversi zakończyli jednak dosyć smutną sprawą, bo okazało się, że ich pies - Koral - będzie musiał przejść operację ortopedyczną. Trzymamy kciuki i życzymy Koralowi zdrowia.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS