Zamknij

Mateusz Kisiel z "Rolnik szuka żony" stanie w ringu. Z kim będzie walczył na MMA-VIP?

09.03.2021 21:42
Mateusz Kisiel Rolnik szuka żony
fot. YouTube/Rolnik szuka żony

Mateusz Kisiel dał się poznać widzom w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestnik randkowego show wkrótce ponownie stanie w ringu na gali MMA-VIP. Wiemy, kto będzie jego przeciwnikiem.

Mateusz Kisiel, który jakiś czas temu dał się poznać widzom programu "Rolnik szuka żony 7", teraz realizuje się w całkiem inny sposób. Były uczestnik show TVP w lutym po raz pierwszy wziął udział w gali Marcina Najmana MMA-VIP. Wtedy wygrał starcie z Sebastianem Troniną. W czerwcu Kisiel po raz kolejny stanie w ringu, a jego przeciwnikiem, jak podaje "Super Express", ma być Adrian Cios - uczestnik nowego reality show "Wild Life".

Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Ania Stelmaszczyk przeszła metamorfozę: Pokazała piękne zdjęcie [FOTO]

Mateusz Kisiel z "Rolnik szuka żony" zawalczy na gali MMA

Adrian Cios, który ma być przeciwnikiem Mateusza Kisiela, kilka tygodni temu w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, ile otrzymał za udział w gali Marcina Najmana.

-  Dostałem bardzo małą kwotę za poświęcenie i czas, głównie zarobiłem od sponsorów. Za samą walkę w co-main evencie to kwota rzędu 1500-2000 złotych. Nie byłem z tego zadowolony. Na sponsorach można to jednak pomnożyć razy 10 czy 15, inaczej by się nie opłacało, bo to ryzykowanie własnego zdrowia - mówił uczestnik "Wild Life"

Mateusz Kisiel, gdy dołączył do "Rolnik szuka żony" pracował jako menadżer restauracji i chwalił się imprezowym stylem życia. Mężczyzna próbował zauroczyć w sobie rolniczkę Magdę, jednak szybko wyszło na jaw, że niewiele wie o realiach polskiej wsi, w związku z czym kobieta podjęła decyzję o odesłaniu kandydata do domu. Od czasu programu jego życie mocno się zmieniło. Mateusz Kisiel chwali się sukcesami z ringu w mediach społecznościowych - na Instagramie obserwuje go kilkanaście tysięcy osób.

Będziecie mu kibicować podczas następnej walki?