Zamknij

Mateusz Pawłowski wraca do show-biznesu. Kacperek z "Rodzinki.pl" ma już 17 lat

30.07.2021 16:26
Mateusz Pawłowski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Mateusz Pawłowski zyskał sympatię widzów jako Kacperek z "Rodzinki.pl". Po zakończeniu prac nad serialem zniknął z mediów, ale wiele wskazuje, że 17-letni już aktor powróci na ekrany w nowej produkcji. Świadczy o tym zdjęcie, na którym pozuje z Adamem Zdrójkowskim i Antkiem Smykiewiczem.

"Rodzinka.pl" była jednym z najpopularniejszych seriali komediowych, jakie mogliśmy oglądać na antenie Telewizji Polskiej. Perypetie rodziny Boskich mogliśmy oglądać od 2011 roku, ostatni odcinek wyemitowano w maju 2020. Oparta na kanadyjskim formacie produkcja została doskonale przyjęta, zyskując grono oddanych fanów. Nie bez znaczenia był dobór obsady, Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak zdaniem widzów stworzyli doskonały duet, a młodzi aktorzy wyrośli na prawdziwe gwiazdy. Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, Maciej Musiał radzi sobie doskonale także jako producent, a Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na swoim koncie mają między innymi zwycięstwo w programie "Dance dance dance".

Po zakończeniu emisji "Rodzinki.pl" ucichło tylko o Mateuszu Pawłowskim, który wcielał się w uroczego i sprytnego Kacperka, najmłodszego syna Boskich. Jego charakterystyczny śmiech doprowadzał fanów do łez, a burza loków na głowie czyniła niezwykle charakterystycznym. Jednak odkąd serial zniknął z anteny, w mediach ucichło także o nim. Dla fanów Pawłowskiego mamy dobrą wiadomość. 17-latek prawdopodobnie pojawi się w nowym formacie, o czym świadczy zdjęcie, które opublikował w mediach społecznościowych Antek Smykiewicz.

Mateusz Pawłowski wraca na ekrany? Gdzie zobaczymy Kacperka z "Rodzinki.pl"?

Choć ciężko w to uwierzyć, Mateusz Pawłowski ma już 17 lat. Choć jego rozpoznawalna fryzura pozostała, to niemal nie przypomina małego dziecka, jakim był na planie "Rodzinki.pl". Wielu widzów z pewnością zastanawiało się, czy młody aktor będzie kontynuował karierę. Okazuje się, że Mateusz nie zrezygnował z medialnej kariery i ponownie zobaczymy go w telewizji. Na profilu Antka Smykiewicza na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie Adama Zdrójkowskiego i właśnie Pawłowskiego.

- Takich dwóch jak nas trzech, to ani jednego takiego tu nie ma - napisał Smykiewicz.

Uwagę internautów zwróciły jednak hasztagi umieszczone pod zdjęciem. "Nowy sezon", "Tv show" i "nagrywamy" jasno sugerują, że powstaje nowy serial lub program, w którym udział weźmie także Pawłowski. Fani nie kryli zadowolenia i nie mogą się doczekać, by zobaczyć 17-letniego serialowego Kacpra ponownie. Kto wie, może to początek kolejnej wielkiej kariery członka obsady "Rodzinki.pl".