Zamknij

Matka Seleny Gomez w szpitalu po kłótni o Biebera

Redakcja
20.12.2017 12:42
Selena Gomes i mama
fot. ons.pl

Niedawno oficjalnie potwierdziły się pogłoski o tym, że Selena Gomez i Justin Bieber dali sobie kolejną szansę. Okazuje się, że matka piosenkarki chyba nie była tego świadoma. Kiedy się dowiedziała, między nią a córką doszło do poważnej kłótni.

Justin Bieber i Selena Gomez powrócili do siebie po kilku latach od rozstania. Obydwoje starsi i bogatsi w nowe doświadczenia - także te wyciągnięte z poprzednich związków. Jak widać, doszli do tego, że jednak nie chcą bez siebie żyć i na poważnie zaczęli planować przyszłość. Podobno rozmawiają o ślubie a nawet o dziecku. Okazuje się jednak, że rodzina Seleny nie była chyba świadoma, jak poważna robi się relacja pomiędzy Gomez a Bieberem. Kiedy zdała sobie z tego sprawę, tak bardzo się zdenerwowała, że konieczne było wezwanie pogotowia.

Jak informuje TMZ, Mandy Teefey źle się poczuła i konieczne było wezwanie lekarzy. Potem przewieziona została do szpitala w Los Angeles. Wszystko przez kłótnię z Seleną. Kiedy córka powiedziała jej, że ona i Bieber byli na terapii par, Teefey bardzo się zdenerwowała, bo uświadomiła sobie, że związek ze znienawidzonym przez nią piosenkarzem posunął się dalej, niż przypuszczała. Co ciekawe, a dla niektórych nawet nieco zabawne, awantura zakończyła się tym, że obie panie przestały się sledzić na Instagramie.

RadioZET.pl/SA