Zamknij

Matt Damon wyznaje: "Moja córka zachorowała na COVID-19". Jak się czuje 21-letnia Alexia?

Patrycja Chudolińska
15.05.2020 13:47
Matt Damon
fot. Evan Agostini/Invision/AP/East News

Matt Damon wyznał, że jego córka Alexia chorowała na COVID-19. 21-latka zaraziła się już na początku pandemii. Jak się teraz czuje?

Matt Damon był niedawno gościem programu "Fully Charged with Graham & Nathan". Znany aktor wyznał podczas audycji, że jego przybrana córka chorowała na koronawirusa. 21-letnia Alexia zaraziła się już na początku rozwoju globalnej pandemii. 49-letni gwiazdor dodał, że na COVID-19 zachorowały także współlokatorki Alexii, jednak nie wiadomo, jakie było pierwsze źródło zarażenia.

- Zachorowała na COVID-19 bardzo wcześnie, razem ze swoimi współlokatorkami - przyznał Matt Damon podczas rozmowy w radiu.

Zobacz także: Baron twierdzi, że nie zachoruje na COVID-19. "Ten wirus mnie nie dosięgnie, bo dbam o siebie i medytuję"

Córka Matta Damona zaraziła się koronawirusem

Matt Damon dodał, że jego córka czuje się już dobrze. Alexia przeszła przez chorobę bez komplikacji i wróciła do pełni sił. Aktor wciąż obawia się jednak o zdrowie swoich rodziców oraz teściów. W związku z tym w ostatnich tygodniach starał się ich nie odwiedzać.

- Wszyscy czujemy się dobrze, ale boimy się o mamę Luci i o moją mamę. Wiesz, to pokolenie jest najbardziej narażone. Wszyscy utrzymujemy dystans, staramy się izolować, myć ręce i tak dalej, ale boimy się o rodziców - podsumował Matt Damon.

RadioZET.pl/PCh