Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Matthew Perry, gwiazdor "Przyjaciół", wyszedł ze szpitala po 3 miesiącach. Co się stało?

17.09.2018 12:20
xxx zet

Matthew Perry, gwiazdor "Przyjaciół", ma poważne problemy ze zdrowiem. Wyznał fanom, że w szpitalu spędził kilka miesięcy. Wszystko przez spustoszenie, jakie w jego organizmie uczyniły używki. W jakim stanie jest obecnie aktor?

Matthew Perry, gwiazdor "Przyjaciół", wyszedł ze szpitala po 3 miesiącach. Co się stało? fot. Instagram:@mattylangfordperry

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali komediowych lat dziewięćdziesiątych. Również w naszym kraju perypetie grupy młodych nowojorczyków przykuwały do telewizorów rzesze widzów. Jednym z lubianych bohaterów był Chandler, w którego wcielał się Matthew Perry. Aktor znany jest również z ról w "Jak ugryźć 10 milionów" czy "Dzieciak", jednak to serial zapewnił mu największą popularność. Ostatnio o Perrym zrobiło się cicho i fani martwili się o stan jego zdrowia. Jak się okazuje słusznie, gwiazda "Przyjaciół" ma spore problemy z używkami.

Gwiazda "Przyjaciół" ma problem z używkami

Serialowy Chandler po latach wyznał, że jest uzależniony od alkoholu i innego rodzaju używek. Także podczas kręcenia niektórych scen "Przyjaciół" był w tak złym stanie, że nie pamięta pracy na planie. Oczywiście hulaszczy tryb życia pozostawił trwały ślad w organizmie aktora. To właśnie używki spowodowały, że Matthew od marca nie kontaktował się z fanami. Kilka dni temu opublikował jednak tweeta, który wyjaśnił jego zniknięcie.

Okazało się, że Perry przez około 3 miesiące przebywał w szpitalu. Musiał przejść zabieg, który ustabilizuje stan jego zdrowia po perforacji przewodu pokarmowego. Według doniesień amerykańskich mediów znaczne pogorszenie stanu zdrowia aktora spowodowane jest właśnie przez alkohol i narkotyki. Fani mają nadzieję, że sympatyczny aktor zapanuje nad uzależnieniem. Stan jego zdrowia wydaje się bowiem bardzo poważny.

RadioZET.pl/MF

Oceń