Zamknij

Matylda Damięcka napisała wiersz o LGBT. Teraz pokazała nienawistne komentarze internautów [FOTO]

17.06.2020 20:04
Matylda Damięcka napisała wiersz o LGBT. Teraz pokazała nienawistne komentarze internautów [FOTO]
fot. Jakub Kamiński/ East News

Matylda Damięcka niedawno opublikowała wiersz wspierający środowiska LGBT, który jest odpowiedzią na krytyczne słowa polityków o LGBT. Aktorka po publikacji wiersza dostała mnóstwo nienawistnych komentarzy od internautów, które pokazała na swoim profilu.

Matylda Damięcka pokazała nienawistne komentarze fanów po publikacji wiersza LGBT

Matylda Damięcka, chcąc wesprzeć środowiska LGBT po krzywdzących słowach polityków, opublikowała wiersz wspierający LGBT.  Na Matyldę za tę publikację posypały się przykre, często nienawistne komentarze. Aktorka  w najnowszym wpisie opublikowała wymowną i trafną grafikę odnoszącą się do hejtu w sieci oraz screeny komentarzy internautów. 35-letnia Matylda podkreśliła, że nie publikuje tych komentarzy, aby jej współczuć. Zasugerowała, że chce pokazać, jak powszechnym i niebezpiecznym zjawiskiem jest internetowy hejt.

"Doceniam i przyjmuję każde dobre słowo, ale spokojnie, nie umieszczam tego dla współczucia. Pamiętajcie, że są ludzie, którzy tego wsparcia potrzebują o wiele bardziej. Tylko tak to tu zostawię. Przywykłam Od najmłodszych lat jestem werbalnie i dosłownie szturchana. Parokrotnie opluta(dosłownie opluta), raz pobita. za co? za nazwisko, zabratazatatę, za karolinęznawspólnej, za to, że przecież miałam pewnie łatwiej od kogoś...przywykłam. nie mówię, że to ok, ale przywykłam. Zostawiam to tu, żeby Was uspokoić. to było, jest i będzie. Tylko teraz mamy to z dostawą do domu. Mi pozostaje tylko szczere współczucie. Nie wszyscy mieli to szczęście, dorastać w domu przesiąkniętym oceanem miłości i akceptacji" - napisała Matylda Damięcka.

Matylda Damięcka komentuje rzeczywistość za pomocą wymownych grafik

Matylda Damięcka w komentarzach może na szczęście liczyć na wsparcie fanów. "Przykro mi. W ramach przeciwwagi wysyłam Ci serca, bo zachwycam się tym, co robisz i podziwiam trafność Twoich treści", "nie do wiary, wysyłam dużo miłości", Dla mnie jesteś i pozostaniesz jedna z najlepszych obserwatorek i komentatorek naszej rzeczywistości. Odwagi, dalej" - piszą fani. Matylda Damięcka od jakiegoś czasu publikuje grafiki, które trafnie komentują rzeczywistość.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl