Zamknij

Matylda Damięcka pokazała stare zdjęcie z bratem-Mateuszem Damięckim: "Ale macie boskie oczy"

Sylwia Wamej
23.04.2020 12:02
Matylda Damięcka
fot. Tricolors/ East News

Matylda Damięcka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z bratem - Mateuszem Damięckim. Fotografia pochodzi z 2001 roku, gdy rodzeństwo było nastolatkami. Zdjęciem zachwycili się fani.

Matylda Damięcka na starym zdjęciu z bratem - Mateuszem Damięckim. Fani zachwyceni

Matylda Damięcka na swoim Instagramie pokazuje głównie minimalistyczne rysunki, trafnie komentujące rzeczywistość. Tym razem zdecydowała się jednak pokazać prywatną fotografię z bratem - Mateuszem Damięckim. Zdjęcie, na którym rodzeństwo pozuje w strojach kąpielowych na basenie, pochodzi z 2001 roku. Matylda i Mateusz byli wtedy nastolatkami. "Ja to zawsze umiałam bywać" - skomentowała Matylda Damięcka.

Fotografia spodobała się obserwatorom Damięckiej. "Piękni i młodzi", "boskie macie oczy","zawsze byłaś piękna" - komplementują fani.

Matylda Damięcka: Gdzie zagrała?

Matylda Damięcka na małym ekranie debiutowała w 1996 roku w serialu "Dom". Później grała w takich serialach, jak m.in. "Marzenia do spełnienia", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" oraz "Czas honoru". Matylda Damięcka jest również aktorką dubbingową. Po raz pierwszy użyczyła głosu w 2007 roku w filmie animowanym "Niezły kanał" postaci Oli. Matylda na swoim koncie ma również dużo ról teatralnych. Zagrała w m.in. "Wiśniowym sadzie", "Szwindlu", oraz "Kopciuszku".

Zagłosuj

Masz rodzeństwo?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW